ستاره سیتی: امیدوارم چمپیونزلیگ سریع تر شروع شود

آیمریک لاپورته، مدافع فرانسوی منچسترسیتی می‌گوید که دلش برای فوتبال خیلی تنگ شده است....

به گزارش "ورزش سه"، ویروس کرونا باعث شده که مسابقات فوتبال در سرتاسر جهان به حالت تعلیق در بیاید. فوتبال اروپا نیز از این قاعده مستثنی نبوده و فعلا هیچ رقابتی برگزار نمی‌شود. همچنین زمان از سرگرفته شدن مسابقات نیز مشخص نیست.

لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا هم به حالت تعلیق در آمده اند و هیچ تضمینی نیز برای از سر گرفته شدن آنها وجود ندارد. اصلا بعید نیست که این رقابت‌ها هم مانند لیگ کشورهای فرانسه، بلژیک و یا هلند به طور کامل لغو شوند.

ستاره فرانسوی منچسترسیتی می‌گوید که دلش برای فوتبال تنگ شده و امیدوار است مسابقات هرچه سریع تر شروع شود. آیمریک لاپورته در این باره گفت: " دلم خیلی برای فوتبال تنگ شده است. دوست دارم دوباره بازی کنم و در تمرینات حضور داشته باشم. هیچ وقت تا این مدت زمانی از فوتبال بازی کردن دور نبوده ام. امیدوارم که دوباره لیگ قهرمانان اروپا شروع شود."

لاپورته در ادامه گفت: " ما منتظر اظهار نظر افراد متخصص در این باره هستیم که ببینیم آنها چه می گویند. این مهم‌ترین چیز است و فکر می‌کنم که آنها بهترین تصمیم را می گیرند. با توجه به تمرینات که انجام دادیم فکر می کنم که هنگام بازگشت در وضعیت بدنی خود قرار خواهیم داشت."

تگ ها


منچستر سیتی