ستاره فرانسوی در لیست خرید زمستانی یووه

گفته می‌شود آنتونی مارسیال به یکی از گزینه های یوونتوس برای تقویت خط حمله این تیم تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونی مارسیال طی فصول اخیر روزهای خوبی را در منچستر یونایتد سپری نکرده است. او در فصل جاری نیز نتوانسته بازی های زیادی در ترکیب تیم اوله گنار سولسشر انجام دهد و تنها در پنج مسابقه لیگ برتر انگلیس موفق به ثبت یک گل شده است.

از طرف دیگر ترافیک زیادی در خط حمله منچستریونایتد وجود دارد. آنها با وجود در اختیار داشتن ستاره هایی نظیر مارکوس راشفورد، میسون گرینوود و جسی لینگارد، در تابستان کریستیانو رونالدو و جیدون سانچو را هم به خدمت گرفتند تا کار ستاره فرانسوی برای حضور در ترکیب اصلی بیش از پیش دشوار شود.

قرارداد آنتونی مارسیال با منچستریونایتد تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد اما نیمکت‌نشینی های پیاپی این بازیکن باعث شده که شایعات درباره احتمال جدایی او از تیم انگلیسی قوت بگیرد و در این راستا کالچو مرکاتو مدعی شده که مهاجم فرانسوی در لیست خرید زمستانی یوونتوس قرار گرفته است.

بر اساس ادعای کالچو مرکاتو باشگاه یوونتوس به شکل جدی شرایط تقویت خط حمله خود در ژانویه را بررسی می‌کند و گزینه اصلی آنها در این راه ستاره صرب فیورنتینا یعنی دوشان ولاهوویچ است. با این حال در صورتی که آنها در جذب ولاهوویچ ناکام بمانند، آنتونی مارسیال یکی از گزینه‌های‌شان خواهد بود. کالچو مرکاتو همچنین از الکساندر لاکازت و مائورو ایکاردی به عنوان دیگر ستاره‌های مدنظر یووه برای تقویت فاز هجومی نام برده است.

تگ ها


آنتونی مارسیال منچستر یونایتد یوونتوس