ستاره فرانسوی در مسیر بازگشت به یوونتوس

به نظر می رسد که احتمال انتقال پوگبا به یوونتوس در ژانویه افزایش یافته است....

به گزارش "ورزش سه"، پل پوگبا در حال حاضر آخرین فصل حضور خود در منچستر یونایتد را پشت سر می‌گذارد و فعلاً هیچ نشانه‌ای از توافق برای ماندگار شدن او در جمع شیاطین سرخ مشاهده نمی شود. در واقع اگر اوضاع طی هفته‌های آینده تغییری نکند باید جدایی رایگان این ستاره فرانسوی از یونایتد را قطعی فرض کرد.


از طرف دیگر گفته می شود که در صورت ترک منچستر یونایتد حضور در یکی از دو تیم رئال مادرید یا یوونتوس محتمل ترین گزینه برای پوگبا خواهد بود. در واقع از ماه‌ها پیش شایعات زیادی در مورد علاقه این دو تیم به جذب ستاره فرانسوی وجود داشته و همانطور که گفته شد به نظر می رسد در صورت ترک یونایتد توسط پل پوگبا، او پیراهن یکی از این دو تیم را بر تن خواهد کرد.

اگرچه اخیر گفته شد که پوگبا حداقل تا پایان فصل در اولدترافورد ماندگار خواهد شد اما حالا شایعات جدیدی درباره این ستاره فرانسوی مطرح شده است. بر اساس گزارش کالچو مرکاتو باشگاه یوونتوس مصمم است که در نقل و انتقالات زمستانی پل پوگبا را به خدمت بگیرد. البته باشگاه یوونتوس به دلیل شرایط مالی خود قصد دارد جابجایی الکس ساندرو و آدرین رابیو با پل پوگبا را به باشگاه منچستر یونایتد پیشنهاد دهد. در در واقع بیانکونری امیدوار است که توافق در این زمینه حاصل شده و بالاخره ستاره فرانسوی به تورین بازگردد.

تگ ها


پل پوگبا منچستر یونایتد یوونتوس