ستاره فوتبال آسیا پیشنهاد 92 میلیارد تومانی را قبول نکرد

مدیریت الهلال می‌گوید عمر عبدالرحمن و مدیرنامه‌های این بازیکن هنوز پاسخی به آخرین پیشنهاد باشگاه نداده و احتمالا از این تیم جدا می‌شود....

مدیریت الهلال می‌گوید عمر عبدالرحمن و مدیرنامه‌های این بازیکن هنوز پاسخی به آخرین پیشنهاد باشگاه نداده و احتمالا از این تیم جدا می‌شود.

عمر عبدالرحمن به پیشنهاد ۹۲ میلیارد تومانی "نه" گفت!
به گزارش مدال، چند هفته‌ای می‌شود که بحث تمدید قرارداد با عمر عبدالرحمن که یکی از شاخص‌ترین بازیکنان آسیا به شمار می‌رود، به دغدغه مدیران باشگاه الهلال تبدیل شده است و مدیریت باشگاه عربستانی می‌گوید، آن‌ها بیشتر از این منتظر پاسخ این بازیکن نخواهند ماند.
مدیریت باشگاه الهلال در این زمینه می‌گوید: بعد از اینکه عموری تست‌های پزشکی باشگاه را با موفقیت سپری کرد، از ما درخواست افزایش حقوق داشت و ما تقاضای او را برآورده ساختیم، ولی برای این بازیکن زمانی را مشخص ساختیم که به باشگاه پاسخ نهایی اش را بدهد؛ با این حال هنوز نه از سمت بازیکن و نه از سمت مدیر برنامه هایش، تماسی و پاسخی دریافت نکرده ایم؛ بنابراین علیرغم خواسته قلبی ما که حفظ عموری است، برای جذب یک بازیکن خارجی به عنوان جانشین او اقدام کرده ایم.
مبلغ قرارداد عمر عبدالرحمان و باشگاه الهلال ۳۲ میلیون ریال عربستان معادل ۹۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است. این بازیکن، اما به دلیل مصدومیت مدت زیادی از فصل گذشته را از دست داد و در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا هم نتوانست امارات را همراهی کند.

بیشتر بخوانید:

ترابزون در پست حسینی بازیکن به خدمت گرفت

پیروزی فنرباغچه در غیاب صیادمنش

تگ ها


الهلال عربستان عمر عبدالرحمن اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات