ستاره قهرمان جام‌جهانی در لیست خرید زیدان

زین‌الدین زیدان که در این تابستان در جذب پل پوگبا ناکام ماند، می‌خواهد تابستان آینده خط هافبک خود را تقویت کند و این بار انگولو کانته هم در فهرست سرمربی فرانسوی حضور دارد....

به گزارش مدال؛ رئال مادرید تابستان 2018 «تیبو کورتوا» و تابستان 2019 «ادن هازارد» را از چلسی جذب کرد و برای سومین تابستان پیاپی قصد دارد ستاره‌ای دیگر را از لندن به مادرید بکشاند.

بر اساس ادعای «Athletic»، کهکشانی‌ها آماده هستند تابستان برای جذب هافبک فرانسوی چلسی به این تیم پیشنهاد دهند زیرا علیرغم تمایل «پل پوگبا» به ترک منچستریونایتد این اتفاق پیچیده شده است.

«انگولو کانته» هافبک فرانسوی چلسی که از او به عنوان ستاره خروس‌ها یاد می‌شود، یکی از بهترین بازیکنان پست خود است و در همین تابستان هم مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار داشت  و حالا باید دید او استمفوردبریج را به مقصد سانتیاگوبرنابئو ترک خواهد کرد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

حمایت ستارگان رئال مادرید از مستند راموس+ عکس

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات چلسی آبی های استمفوردبریج آبی های لندن رئال مادرید کهکشانی فوتبال جهان انگولو کانته انگولو کانته چلسی رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال