ستاره لیورپول اجازه بازی ندارد!

تاکومی مینامینو ستاره و خرید جدید باشگاه لیورپول به محض باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی در نیمه شب قرارداد خود را به شکل رسمی با این تیم امضا خواهد کرد اما نمی‌تواند در دیدار برابر شفیلدیونایتد آنفیلدی‌ها را همراهی کند....

به گزارش مدال، انتقال «تاکومی مینامینو» مهاجم ژاپنی سالزبورگ به لیورپول دو هفته پیش از سوی دو باشگاه اعلام شد اما با توجه به بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی انتقال او به باشگاه انگلیسی هنوز رسمی نشده است.

در حقیقت قرار است به محض باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی، مینامینو قرارداد خود را با لیورپول امضا کند ولی طبق قوانین اتحادیه فوتبال انگلیس نمی‌تواند در دیدار برابر شفیلدیونایتد سرخ‌پوشان مرسی‌ساید را همراهی کند. بر اساس قانون، بازیکنانی که در روزهای اول و دوم ژانویه جذب شوند نمی‌توانند در هفته بیست‌و یکم برای تیم‌های خود به میدان بروند اما پس از آن با توجه به اینکه تیم‌ها می‌توانند در لیست خود تغییراتی اعمال کنند، بازیکنان تازه‌وارد فرصت بازی پیدا خواهند کرد.

مهاجم 24 ساله ژاپنی که در دو تقابل تیم سالزبورگ برابر لیورپول توانست نظر «یورگن کلوپ» را به خود جلب کند، احتمالاً در دیدار یکشنبه هفته آینده برابر اورتون در جام حذفی فوتبال انگلیس نخستین بار پیراهن لیورپول را بر تن خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

کابوس در لیورپول؛ بارسلونا کلوپ را می‌خواهد

تگ ها


لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید تاکومی مینامینو فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس لیورپول لیگ برتر فوتبال