ستاره لیورپول بالاتر از مسی قرار گرفت!

محمد صلاح با گذر از لیونل مسی با ارزش ترین بال راست حال حاضر فوتبال دنیا شد....

به گزارش مدال و به نقل از آاس، ناکامی های اخیر لیونل مسی در گلزنی برای بارسا به نظر برای او گران تمام شده است. مسی در سه بازی آخر بارسا در لالیگا با وجود 22 شوت به دروازه موفق به گلزنی نشد که از فوریه 2018 بی سابقه بوده است.

طبق فهرست ارائه شده از سوی وبسایت "ترانسفرمارکت"، ارزش لیونل مسی در دو سال اخیر 40 میلیون یورو افت کرده است. اگر مسی ماه می 2018 ارزشی معادل 180 میلیون یورو داشت، حالا 140 میلیون یورو ارزش گذاری شده و به این ترتیب قافیه را به محمد صلاح باخته است.

ستاره مصری لیورپول حالا با ارزش ترین بال راست فوتبال دنیاست و 150 میلیون یورو ارزش دارد. او در دو سال گذشته توانسته ارزش خود را حفظ کند. پس از این دو، سانچو ستاره انگلیسی دورتموند با 120 میلیون یورو، برناردو سیلوا از سیتی با 100 میلیون یورو و سرژ گنابری از بایرن با 80 میلیون یورو قرار دارند.

مسی 32 ساله در فصل جاری 26 بازی برای بارسا انجام داده، 19 گل زده و 15 پاس گل نیز داده است (14 گل و 11 پاس گل در لالیگا) در حالی که صلاح در 33 بازی برای لیورپول 18 گل زده و 9 پاس گل داده است( 14 گل و شش پاس گل در لیگ برتر).

صلاح فصل گذشته با لیورپول قهرمان اروپا شد و مسی توانست تمام جوایز انفرادی مهم دنیا از جمله توپ و کفش طلا و دِبست فیفا را از آن خود کند.

بیشتر بخوانید:

شبی که مسی ناجی بارسلونا شد+ عکس

بتیس 2 بارسلونا 3؛ پیروزی سخت کاتالان‌ها

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیونل مسی محمد صلاح لیورپول بارسلونا فوتبال