ستاره مایوس منچستر‌یونایتد دیگر مصاحبه نمی‌کند

شرایط دانی فن‌دبیک ستاره ناراضی منچستریونایتد، ناراحتی هموطنان هلندی‌ او را به دنبال داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، با توجه به دقایق کمی که در من‌یونایتد به دانی فن‌دبیک بازی رسیده است، رسانه‌های محلی و خبرنگاران فن‎‌دبیک را تشویق به صحبت جدی با باشگاه و یا بستن چمدان‌ها و ترک منچستریونایتد کرده‌اند.

به دنبال عصبانیت روزهای اخیر رسانه های هلندی، اکنون ادعا شده است که حتی خود دانی فن‌دبیک نیز از این شرایط ناراحت است و در حال حاضر با مطبوعات صحبت نمی کند.


یکی از خبرنگاران هلندی در این باره گفت: "فکر می‌کنم دانی هم از این شرایط بسیار مایوس شده باشد و در نتیجه نمی‌خواهد که دیگر مصاحبه کند. او از این شرایط بسیار ناراحت است.

سولسشر باید صادقانه به فن‌دبیک می‌گفت "من تو را به عنوان جانشین برونو فرناندز می‌بینم و به عنوان یک بازیکن ذخیره. تنها بازیکن دخیره هم نه، یکی از بازیکنان ذخیره! "

الان اما می‌بینید که سولسشر راجع به آینده حرف می‌زند، اما کدام آینده؟ فرناندز و راشفورد قرار است مدتها برای منچستریونایتد بازی کنند."

دانی فن‌دبیک که با قراردادی ۳۹ میلیون یورویی در تابستان از  آژاکس به منچستریونایتد آمد، تاکنون در ۲۰ بازی و ۷۶۲ دقیقه برای شیاطین سرخ به میدان رفته است. 

این شانس هست که در صورت رفتن پل پوگبا از یونایتد، دانی فن‌دبیک جایگزین او شود و ممکن است تصمیم فن‌دبیک بر مصاحبه نکردن نه فقط به دلیل ناراحتی از وضعیتش در یونایتد بلکه همچنین به خاطر دلخوری از گزارش‌های رسانه‌های هلندی نیز باشد.

تگ ها


دنی فن دبیک آژاکس منچستر یونایتد