ستاره مدنظر اینتر و یووه، جانشین احتمالی آزمون؟

رسانه های روسی مدعی شده اند که زنیت برای جذب آگوستین آلوارز به عنوان جانشین سردار آزمون، وارد جنگ با اینتر و یووه می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جدایی سردار آزمون از زنیت سن پترزبورگ قطعی است و این مسئله تنها شامل زمان می شود. اخباری مبنی بر اینکه ستاره ایرانی در این زمستان روسیه را به مقصد فرانسه یا انگلیس ترک کند، به گوش می رسد ولی حتی اگر این انتقال در ژانویه نیز رخ ندهد سردار به طور قطع در تابستان زنیت را ترک می کند.

بازیکن ایرانی تمایلش برای جدایی را به گوش مدیران زنیت رسانده و به همین دلیل آنها به دنبال انتخاب جانشین سردار هستند. دو رسانه sportsdaily و sports روسیه خبر داده اند که زنیت برای انتخاب جانشین آزمون در پی جذب آگوستین آلوارز مهاجم اهل کشور اروگوئه است.

مهاجم ۲۰ ساله پنارول اروگوئه در این فصل ۲۳ گل به ثمر رسانده و چشم بزرگان اروپا را گرفته است. ۳ غول فوتبال ایتالیا یعنی اینتر، یوونتوس و میلان به دنبال جذب این بازیکن هستند و به نظر می رسد زنیت کار سختی برای جذب او داشته باشد اما ممکن است پیشنهاد بالای تیم متمول روسی باعث افزایش شانس آنها در جذب آلوارز شود.

رسانه های روسی خبر داده اند که زنیت قصد دارد برای جذب این بازیکن ۱۵ میلیون یورو هزینه کند و پیشنهاد حقوق ۲ میلیون یورویی نیز به آلوارز ارائه شده است. مدیربرنامه های این بازیکن در گفتگو با سایت اسپورت روسیه خبر علاقه زنیت به موکلش را تأیید کرد و گفت در حال مذاکره هستیم.

به هر شکل تمامی شواهد حاکی از جدایی قطعی سردار آزمون از زنیت است. باید دید مهاجم ایرانی چه زمانی قهرمان روسیه را به مقصد حضور در یک لیگ معتبر اروپایی ترک خواهد کرد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ اینتر میلان فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال