ستاره مغضوب بارسا در صدر موثرترین مهاجمان لالیگا

ستاره سابق بارسا این روزها در اتلتیکو نیز شرایط خوبی دارد و روی دور گلزنی به سر می برد....

به گزارش مدال و به نقل از موندودپورتیوو، تابستان امسال بود که لوئیس سوارز پس از حرف و حدیث های بسیار سرانجام از بارسا جدا شد و به اتلتیکو پیوست. جدایی سوارز شکل خوبی نداشت و او با دستور باشگاه و در حالی که رونالد کومان با جدایی او موافق نبود، در نهایت چاره ای جز قطع همکاری با آبی اناری ها پس از شش سال نداشت. سوارز با گریه از بارسا جدا شد ولی خیلی زود در تیم جدیدش توانست مستقر شده و در همان بازی اول برابر گرانادا دو گل به ثمر رساند.

سوارز تا به اینجا توانسته ۵ گل در لالیگا به ثمر برساند و طبق آمار، موثرترین گلزن رقابت ها بوده است. سوارز این ۵ گل را در ۳۷۴ دقیقه به ثمر رسانده یعنی متوسط هر ۷۴.۸ دقیقه یک گل.

اویارسابال ستاره سوسیداد هم توانسته شش گل در ۵۴۹ دقیقه بزند یعنی متوسط هر ۹۱.۵ دقیقه یک گل. ۴ گل او از روی نقطه پنالتی بوده است.

پس از این دو، کارلوس سولر ستاره والنسیا قرار دارد که در ۳۷۰ دقیقه توانسته ۴ گل بزند یعنی متوسط هر ۹۲.۵ دقیقه یک گل. او یکشنبه شب برابر رئال موفق به هت تریک شد. سه گل او از روی نقطه پنالتی بوده است.

ژوائو فلیکس ستاره پرتغالی اتلتیکو هم در رده چهارم قرار دارد. او توانسته در ۴۸۷ دقیقه ۵ گل بزند یعنی متوسط یک گل در هر ۹۶.۵ دقیقه. تمام گل های او در جریان بازی بوده اند. او یک پنالتی را هم برابر اوساسونا از دست داد.

بیشتر بخوانید:

سوارز: اتفافات بارسا دیگر برایم مهم نیست

لوئیس سوارز و تمجید ویژه از ستاره جوان اتلتیکو

 

 

تگ ها


والنسیا لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید ژائو فلیکس فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا لالیگا فوتبال