ستاره مغضوب مورینیو در آستانه تمدید قرارداد با رم

فابریتزیو رومانو مدعی شد هنریک میخیتاریان در آستانه تمدید قرارداد با رم قرار گرفته است‌....

به گزارش "ورزش سه"، هنریک میخیتاریان بعد از پشت سر گذاشتن دورانی تقریباً موفق در لیگ برتر انگلیس و تیم های منچستر یونایتد و آرسنال، در سال ۲۰۱۹ به شکل قرضی از جمع توپچی ها جدا شد و به رم پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال ایتالیا تجربه کند و قابلیت های بالای خود را نشان دهد.

فصل اول حضور هنریک مخیتاریان در رم بسیار خوب سپری شد؛ تا جایی که این باشگاه ایتالیایی در پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ تصمیم به دائمی کردن قرارداد این بازیکن گرفت و نهایتاً همین اتفاق نیز رخ داد و ستاره ارمنستانی در جمع رمی ها ماندگار شد. میخیتاریان در این فصل نیز نمایش‌های درخشانی از خود ارائه داد و در ۳۴ تجربه حضور در سری آ آمار ۱۳ گل و ۱۰ پاس گل را از خود به ثبت رساند.

اما چندی پیش بود که به شکلی غیر منتظره ژوزه مورینیو پس از برکناری از هدایت تاتنهام به عنوان سرمربی جدید رم انتخاب شد. این اتفاق در حالی رخ داد که هنریک میخیتاریان پیش از این با سرمربی پرتغالی در منچستریونایتد کار کرده بود و در آنجا هرگز رابطه خوبی بین دو نفر برقرار نبود. همین موضوع نیز باعث شد که شایعاتی در رابطه با احتمال جدایی میخیتاریان از رم مطرح شود.

اما حالا فابریتزیو رومانو مدعی شده که مورینیو تمام اختلافات را کنار گذاشته و میخیتاریان را یکی از ارکان اصلی تیم خود می‌داند بنابراین حالا ستاره ارمنستانی در آستانه تمدید قرارداد با رم قرار گرفته است.

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم هنریک میخیتاریان