ستاره مغضوب کونته و انتخاب مقصد بعدی

به نظر می رسد پاری سن ژرمن مقصد بعدی کریستین اریکسن خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته هفته گذشته حدود یک ساعت در دیدار مقابل جنوا به کریستین اریکسن فرصت دارد، اما این هافبک ۲۸ ساله عملکرد خوبی در آن دیدار نداشت و دیگر تردیدی در مورد جدایی او از اینتر وجود دارد. گاتزتا دلااسپورت مدعی شد کریستین اریکسن به دنبال جدایی از اینتر در فصل نقل و انتقالت زمستانی و ماه ژانویه است و او انتقال به پاری سن ژرمن را به تیم هایی چون منچستر یونایتد و آرسنال ترجیح می دهد.

اریکسن در این فصل تنها در پنج بازی در ترکیب ابتدایی آنتونیو کونته قرار گرفته، زیرا سرمربی ایتالیایی اغلب سیستم ۲-۵-۳ و بدون نیاز به استفاده از هافبک تهاجمی را ترجیح می دهد و در این روش فرصتی برای عرض اندام اریکسن وجود ندارد. پپ ماروتا، مدیر ورزشی اینتر نیز ماه گذشته اعتراف کرد که ستاره دانمارکی می تواند در پنجره نقل و انتقالات زمستانی اینتر را ترک کند و اگرچه منچستر یونایتد و آرسنال نیز به جذب اریکسن علاقمند هستند، اما خود او خواهان رفتن به پاری سن ژرمن است.

اما هنوز مشخص نیست اینتر این بازیکن را به صورت دائمی به فروش می رساند یا قرضی. اخباری در مورد معاوضه اریکسن با لئواندرو پاردس، هافبک پی اس جی نیز شنیده شده و ممکن است این دو بازیکن به صورت قرضی و به مدت شش ماه تا پایان فصل جای خود را عوض کنند.

تگ ها


اینتر میلان کریستین اریکسن آنتونیو کونته تاتنهام