ستاره منچسترسیتی فصل بعد در بارسلونا

سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی قصد دارد پس از اتمام قراردادش راهی بارسلونا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا تابستان گذشته سخت تلاش داشت تا یک مهاجم جدید جذب کند. این باشگاه لوئیس سوارز را به اتلتیکو مادرید واگذار کرد و در عوض قصد داشت لائوتارو مارتینز را به خدمت بگیرد که به دلیل رقم بالای او و مشکلات وخیم اقتصادی، این انتقال منتفی شد. جذب ممفیس دیپای نیز که در دستور کار قرار داشت، با مخالفت لیونی ها و درخواست مالی بالای شان ممکن نبود.

بارسا اما ممکن است تابستان بعد یک مهاجم باتجربه و گلزن که سابقه بازی در لالیگا را دارد و از دوستان صمیمی لیونل مسی هم محسوب می شود را جذب کند. 

طبق ادعای "ال چیرینگیتو"، سرخیو آگوئرو ستاره سیتی که در پایان فصل قراردادش به اتمام خواهد رسید، تصمیم گرفته به بارسلونا برود. او بازیکن آزاد است و جذبش هزینه ای برای باشگاه کاتالان نخواهد داشت اما باید دید این مهاجم ۳۲ ساله چه دستمزدی از بارسا طلب خواهد کرد.

سیتی سخت در تلاش است تا قرارداد او را تمدید کند ولی آگوئرو پیشتر نیز گفته بود که قصد دارد با پایان قراردادش، سیتی را ترک کند. او ابتدا گفته بود می خواهد به ایندیپندینته باشگاه سابقش برگردد اما گویا تغییر عقیده داده و قصد دارد همچنان در سطح اول فوتبال دنیا بماند.

آگوئرو در اتلتیکو مادرید بود که خود را به فوتبال دنیا معرفی کرد و سال ۲۰۱۱ راهی سیتی شد. قطعا پیوستن او به بارسا می تواند با استقبال لیونل مسی مواجه شود.

بیشتر بخوانید:

لوو: سبک بازی اسپانیا و بارسلونا شبیه به هم است

جدایی دو بازیکن بارسلونا قطعی شد

 

 

تگ ها


لیونل مسی سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال