ستاره مورد علاقه پپ، نزدیک تر از همیشه به سیتی

به نظر می رسد که منچسترسیتی در هفته های آینده انتقال کالیدو کولیبالی به اتحاد را قطعی خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کالیدو کولیبالی بازیکنی بوده که طی سالیان گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب ناپولی ارائه داده و همواره فرم خوب خود را حفظ کرده است؛ موضوعی که باعث شده در یکی دو فصل گذشته بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند.

 مدافع ۲۷ ساله ناپولی تا سال ۲۰۲۳ با این تیم قرارداد دارد اما با این حال گفته می‌شود که او روزهای آخر حضور خود را در این تیم ایتالیایی پشت سر می‌گذارد. همچنین از تیم‌هایی نظیر لیورپول، پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و منچسترسیتی به عنوان جدی ترین مشتریان کالیدو کولیبالی یاد شده است.

به نظر می رسد که پپ گواردیولا بیشتر تمرکز خود را در نقل و انتقالات روی تقویت خط دفاعی تیمش قرار داده است چرا که طی هفته‌های اخیر جذب ناتان آکه توسط سیتیزن ها قطعی شد. حالا و در همین رابطه اسپورت ایتالیا و خبرنگار مطرح آن یعنی آلفردو پدولا مدعی شدند که سیتی پیشنهاد ۶۵ میلیون یورویی خود را برای جذب کالیدو کولیبالی به ناپولی ارائه داده است. همچنین در صورتی که این پیشنهاد مورد قبول باشگاه ایتالیایی قرار نگیرد، سران سیتی بعد از پایان لیگ قهرمانان اروپا آن را افزایش خواهند داد تا هر طور که شده انتقال ستاره سنگالی و مورد علاقه پپ گواردیولا را به اتحاد قطعی کند.

بیشتر بخوانید:

پپ را فقط برای فتح چمپیونزلیگ به سیتی آورده اند

۱/۸ لیگ قهرمانان؛ حذف رئال و یووه

 

 

تگ ها


ناپولی پپ گواردیولا فوتبال جهان کالیدو کولیبالی منچستر سیتی فوتبال