ستاره میلان راهی مادرید خواهد شد؟

اتلتیکومادرید برای بالا بردن توان هجومی تیم خود دو مهاجم گلزن و آماده این روزهای قاره سبز یعنی کریشتوف پیانتک و آندره‌آ بلوتی را زیر نظر گرفته است....

ستاره میلان راهی مادرید خواهد شد؟

به گزارش مدال، اتلتیکومادرید در این فصل لالیگا در رتبه ششم قرار گرفته و در چند دیدار عدم توان کافی در خط حمله و گلزنی باعث امتیاز از دست دادنش شده است. این افت پس از مصدومیت «دیگو کاستا» نمود بیشتری پیدا کرد و حالا باعث شده تا آنها به طور جدی به فکر جذب یک مهاجم نوک در زمستان باشد.

در همین راستا «AS» مدعی شد که سران روخی‌بلانکو به منظور تقویت تیمشان به جذب «کریشتوف پیانتک» و «آندره‌آ بلوتی» در پنجره نقل‌وانتقالات زمستاتی می‌اندیشند.

البته پیشنهاد آنها برای جذب بلوتی، انتقال قرضی خواهد بود و احتمال اینکه تورینو در زمستان با جدایی ستاره خود موافقت کند بسیار پایین است. با این وجود رسانه‌های ایتالیایی احتمال حضور پیانتک در مادرید را بالا ارزیابی کرده‌اند.

بیشتر بخوانید:

زلزله در میلان؛ شکار بزرگ اینتر در راه است

تگ ها


کریشتوف پیانتک آندره آ بلوتی میلان تورنیو اتلتیکومادرید روخی بلانکو سری آ لالیگا فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات آندره‌آ بلوتی Krzysztof Piątek اتلتیکو مادرید آث میلان تورینو لالیگا سری آ فوتبال