ستاره ناپولی دل هواداران تیمش را خالی کرد

دریس مرتنس مهاجم ناپولی که به امید اصلی هواداران این تیم برای موفقیت و کسب قهرمانی تبدیل شده، به نوعی تایید کرده که امکان جدایی او در تابستان آینده وجود دارد....

دریس مرتنس مهاجم ناپولی که به امید اصلی هواداران این تیم برای موفقیت و کسب قهرمانی تبدیل شده، به نوعی تایید کرده که امکان جدایی او در تابستان آینده وجود دارد.

به گزارش مدال، «دریس مرتنس» در سال 2013 از باشگاه آیندهوون به ناپولی پیوست و از آن زمان در این تیم به مهاجمی گلزن و خطرناک تبدیل شد. مهاجم بلژیکی امسال 33 ساله خواهد شد و البته در پایان فصل قراردادش با ناپولی به اتمام خواهد رسید.

او در مصاحبه با مجله ورزشی «Voetbal» در خصوص آینده خود به گنگی حرف زد و با خالی کردن دل هواداران ناپولی به نوعی تایید کرد که در تابستان آینده از آبی‌آسمانی‌ها جدا خواهد شد: «هنوز نمی‌دانم آینده‌ام چگونه رقم خواهد خورد! هدف فعلی‌ام گذراندن فصلی خوب با ناپولی است. تا پایان فصل هنوز زمان زیادی مانده است. هفت ماه دیگر با تیم قرارداد دارم و واقعاً نمی‌دانم فصل بعد کجا بازی خواهم کرد. در پایان فصل بررسی می‌کنم که قراردادم را تمدید کنم یا جدا شوم. شاید به دنبال چالش جدیدی بروم.»

بیشتر بخوانید:

آلگری در آستانه حضور در اولدترافورد؛ مکس سر کلاس آموزش انگلیسی

تگ ها


دریس مرتنس ناپولی اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات تابستانی فوتبال جهان سری آ نقل و انتقالات فوتبال