ستاره ناپولی، قربانی اختلاف با لوئیس انریکه

فابیان روئیس به دلیل اختلاف با سرمربی اسپانیا فعلا شانسی برای حضور در تیم ملی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نشریه آ اس اسپانیا اعلام کرد که فابیان روئیس به دلیل اختلافی که با سرمربی تیم ملی اسپانیا لوئیس انریکه در جریان رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ پیدا کرد، به اردوی ماتادورها برای دو دور پایانی بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ دعوت نشده است.

روئیس ۲۵ ساله یکی از بهترین بازیکنان این فصل تیم ناپولی بوده است. او در ۱۵ بازی‌اش برای این تیم در تمامی رقابت‌ها ۳ گل زده و ۳ پاس گل داده، با این وجود انریکه او را برای مصاف با یونان و سوئد به اردوی اسپانیا دعوت نکرد. اسپانیایی‌ها بازی اول‌شان در خانه یونان را با یک گل به سود خود به پایان رساندند اما بازی سخت‌تر آنها یکشنبه هفته پیش رو مقابل سوئد زلاتان ابراهیموویچ است و در صورت تساوی هم راهی جام جهانی خواهند شد.

طبق گزارش آ اس، روئیس به دلیل اختلافاتش با انریکه در یورو ۲۰۲۰ به این زودی‌ها نمی‌تواند انتظار دعوت شدن به اردوی تیم ملی اسپانیا را داشته باشد هرچند که انریکه در نشست خبری اخیرش مدعی شد که درهای بازگشت به تیم ملی به روی بازیکن ناپولی باز است.

روئیس که سال ۲۰۱۸ از تیم رئال بتیس به ناپولی پیوست، اولین بازی ملی‌اش برای اسپانیا را سال ۲۰۱۹ زمانی که هدایت این تیم به صورت موقت برعهده روبرت مورنو بود انجام داد و بعد از آن هم ۱۴ بار دیگر برای کشورش بازی کرد.

تگ ها


ناپولی تیم ملی اسپانیا لوئیس انریکه مارتینز فوتبال جهان فوتبال