ستاره نیمکت‌نشین بارسا در مسیر بازگشت به تیم سابق

کوریره دلو اسپورت از احتمال بازگشت میرالم پیانیچ به یوونتوس خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، میرالم پیانیچ بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق‌العاده در یوونتوس بالاخره در تابستان گذشته از این تیم جدا شد و به بارسلونا پیوست تا چالش جدید خود را در فوتبال اسپانیا تجربه کند. با این حال هافبک بوسنیایی نتوانست در فصلی که گذشت روزهای خوبی را در بلوگرانا سپری کند.

پیانیچ در طول فصل کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و در واقع به نظر می رسد که سرمربی هلندی بارسا یعنی رونالد کومان اعتقاد چندانی به سبک بازی این بازیکن ندارد و تمایلی به استفاده از او نشان نمی دهد.

گزارش ها در کاتالونیا حاکی از آن است که پیانیچ در لیست فروش تابستانی بارسلونا قرار گرفته و فصل آینده در این تیم به میدان نخواهد رفت. از طرف دیگر اخیراً شایعاتی در رابطه با احتمال بازگشت او به یوونتوس بعد از روی کار آمدن ماسیمیلیانو آلگری به گوش رسید چراکه این دونفر همواره از ارتباط خوبی با یکدیگر برخوردار بوده و از طرف دیگر سرمربی ایتالیایی هم به پیانیچ اعتقاد خاصی دارد.

در همین رابطه کوریره دلو اسپورت اخبار پیرامون احتمال بازگشت میرالم پیانیچ به یوونتوس را تایید کرده و مدعی شده که این بازیکن مذاکرات خود را با این باشگاه آغاز کرده است. در واقع این منبع مدعی شده که یووه امیدوار است با یک قرارداد قرضی و دو ساله پیانیچ را به خدمت بگیرد و او را به تورین بازگرداند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ میرالم پیانیچ یوونتوس بارسلونا