ستاره‌های آرژانتین، مهمان مسی در جت شخصی

لیونل مسی به هم‌تیمی‌هایش در تیم ملی آرژانتین اعلام کرده برای حضور در بازی‌های پیش روی آلبی سلسته می‌توانند از هواپیمای جت شخصی او استفاده کنند....

به گزارش "ورزش سه"، رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای لیونل مسی و یارانش از امروز و از بازی مقابل اکوادور آغاز می‌شود. در این وقفه بازی‌های ملی مسی و آرژانتین علاوه بر اکوادور پنج روز بعد با بولیوی هم دیدار خواهند کرد.

لیونل مسی اسطوره فوتبال آرژانتین اما برای اینکه نشان دهد تیم ملی کشورش برای او تا چه اندازه مهم است و از سوی دیگر او با هم تیمی‌هایش در آلبی سلسته چه رابطه نزدیکی دارد به ستاره‌های آرژانتینی شاغل در لیگ‌های اروپایی اعلام کرده در شرایط اپیدمی کرونا به جای اینکه از هواپیماهای مسافری عادی استفاده کنند می‌توانند از جت شخصی او برای پرواز به آرژانتین استفاده کنند.

بر اساس گزارش رسانه‌ها ستاره‌هایی مثل پائولو دیبالا، خوان فویت، مارکوس آکونیا، لوکاس اوکامپوس و نیکلاس اوتامندی دعوت مسی را اجابت کرده و به همراه او سوار بر هواپیمای اختصاصی اش به آرژانتین پرواز کرده اند. این پنج ستاره آرژانتین در زمان بازگشت هم برای اینکه حداقل تماس با شرایط کرونایی مشکوک را در فرودگاه ها و هواپیماها داشته باشند به همراه مسی به اسپانیا برخواهند گشت.

لیونل مسی استفاده از این هواپیمای جت که یک جت گلف‌استریم وی است را از سال ۲۰۱۸ آغاز کرده. این جت شخصی ارزشی معادل ۱۵ میلیون یورو دارد و مالکیتش در اختیار یک شرکت آرژانتینی است ولی مسی در دو سال گذشته بارها به صورت اجاره ای از این هواپیما استفاده کرده است.

نام همسر و فرزندان لئو مسی روی پلکان هواپیمای جت او

هواپیمای لئو مسی خصوصیات لوکس قابل توجهی دارد. از جمله در این هواپیما یک آشپزخانه اختصاصی و دو دستشویی و حمام وجود داشته و شانزده نفر می‌توانند با آن پرواز کنند. با خواباندن صندلی ها این هواپیما هشت تخت خواب در اختیار مسافرینش می گذارد که در سفرهای طولانی به کار خواهد آمد.

تگ ها


تیم ملی آرژانتین لیونل مسی آرژانتین بارسلونا