ستاره های الاهلی برای استقلال آماده شدند

دو بازیکن مصدوم الاهلی خیلی زودتر از آنچه تصور می شد، به تمرینات تیم بازگشتند تا برای دیدار مقابل استقلال آماده شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تمرینات تیم فوتبال الاهلی برای عربستان برای حضور در لیگ حرفه ای عربستان شب گذشته در حالی برگزار شد که هنوز لارنسیو ریجکمپ سرمربی جدید این تیم در تمرینات الاهلی حاضر نشده است و احتمال می رود او از شنبه شب بر کار شاگردانش نظارت کند.


نکته مهم تمرین شب گذشته الاهلی، حضور عمر السومة و الکساندرو میتریتا دو ستاره خارجی الاهلی در تمرینات این تیم بود که به صورت انفرادی  تمریناتشان را برگزار کرده و خود را برای دیدارهای بعدی الاهلی آماده کردند.


عمر السومة که در اردوی تیم ملی سوریه در بحرین دچار آسیب دیدگی شد، طبق نظر پزشکان باید ۱۰ روز را به استراحت می پرداخت ولی این بازیکن پس از طی کردن تنها ۴ روز استراحت، به تمرینات الاهلی اضافه شد و میتریتا نیز که دچار مصدومیت شده بود، به همراه السومة و به صورت انفرادی، در تمرینات تیم شرکت کرد.


با توجه به مصدومیت السومة و زمان مورد نیاز برای ریکاوری و توان بخشی، تصور می شد این بازیکن نتواند به صورت کامل برابر شاگردان مجیدی به میدان برود و حتی وضعیت میتریتا نیز در هاله ای از ابهام بود ولی با تلاش کادرپزشکی الاهلی، این دو بازیکن زودتر از آنچه تصور می شد به تمرینات بازگشتند.


تیم فوتبال الاهلی پیش از دیدار مقابل استقلال، باید روز پنج شنبه به مصاف الرائد برود و با توجه به بازگشت این دو بازیکن، ممکن است آنها حتی مقابل این تیم نیز به میدان بروند و خود را برای دیدار روز ۲۶ فروردین مقابل استقلال به مرز آمادگی برسانند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان

مجیدی به دنبال اولین هت تریک مربیگری

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا الاهلی فوتبال ایران عربستان سعودی فوتبال