ستاره های بارسلونا هافبک لیورپول را نمی خواهند!

بازیکنان بارسلونا تمایل چندانی به انتقال جینی واینالدوم، هافبک لیورپول به این تیم ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد جینی واینالدوم با باشگاه لیورپول در پایان این فصل به اتمام می رسد و هنوز توافقی مبنی بر تمدید قرارداد بین طرفین انجام نشده است. با این تفاسیر بعید است فصل بعد هم شاهد حضور جینی واینالدوم در استادیوم آنفیلد باشیم و اخبار حاکی از احتمال انتقال این بازیکن به بارسلونا بوده است. واینالدوم علاقمند به همکاری دوباره با رونالد کومان، سرمربی سابق تیم ملی هلند و فعلی بارسلونا است.

اما نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد ستاره های بارسلونا علاقه چندانی به انتقال جینی واینالدوم به نوکمپ نداشته و از مدیران باشگاه خواسته اند تمرکز خود را معطوف به بازگرداندن نیمار بکنند. قرارداد ستاره برزیلی با پاری سن ژرمن در تابستان سال ۲۰۲۲ تمام می شود و بر کسی پوشیده نیست که این بازیکن تمایل زیادی به بازگشت به تیم سابق خود دارد. نیمار در تابستان سال ۲۰۱۹ تا آستانه بازگشت به بارسلونا نیز پیش رفت، اما این انتقال در نهایت منتفی شد و نیمار به بازی کردن در ترکیب پاری سن ژرمن ادامه داد.

البته نیمار در مسیر مذاکرات تمدید قرارداد با باشگاه فرانسوی قرار دارد و افراد نزدیک به گروه مدیریتی پاری سن ژرمن اطمینان دارند که او قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. البته جذب بازیکن گرانقیمتی مانند نیمار آنهم در این شرایط دشوار مالی تقریبا برای بارسلونا غیرممکن است و بعید است این باشگاه حتی اقدامی برای بازگشت این بازیکن داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

قطعی؛ ستاره بارسلونا فصل را از دست داد

پوستر بزرگ کیلیان امباپه در رختکن بارسلونا!

 

 

تگ ها


جورجینیو واینالدوم پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان لیورپول بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال