ستاره های جذاب و در دسترس انتقالات زمستانی ۲۰۲۱

چیزی تا نقل و انتقالات زمستانی باقی نمانده و چندین ستاره فوتبال دنیا از ۴ ژانویه برای مذاکره با تیم های مدنظرشان آزاد خواهند بود....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از موندودپورتیوو، ۴ ژانویه شروع رسمی نقل و انتقالات زمستانی خواهد بود و بازیکنانی که تنها شش ماه به اتمام قرارداشان باقیمانده، می توانند بدون مشکل با تیم های موردنظرشان وارد مذاکره شوند.

قیمت این بازیکن افت قابل توجهی خواهد داشت ولی می توانند قرارداد خود را برای فصل بعد امضا کنند تا به عنوان بازیکن آزاد و بی هیچ هزینه ای راهی مقصد بعدی خود شوند. 

برخی از این بازیکنان به قدری نام های بزرگی هستند که باشگاه های خواهان حاضرند پاداشی برای عقد قرارداد نیز به انها پرداخت کنند.

در راس همه لیونل مسی و سرخیو راموس قرار دارند. کاپیتان های بارسا و رئال تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ قرارداد دارند و خطر جدایی شان همچنان حس می شود.

شرایط دو بازیکن متفاوت است. مسی در انتظار تیم ریاست بعدی بارسا برای تصمیم گیری نهایی است در حالی که رئال و و راموس برای تمدید قرارداد هنوز به توافق نرسیده اند.

از دیگر بازیکنان بزرگ می توان به ممفیس دیپای از لیون، یولیان دراکسلر، آنخل دی ماریا و خوان برنات از پی اس جی، اریک گارسیا و سرخیو آگوئرو از سیتی، جورجینیو واینالدوم از لیورپول، فلورین تائووین از مارسی، دیوید آلابا از بایرن و آرکادیوژ میلیک از ناپولی اشاره کرد.

تگ ها


سرخیو راموس لیونل مسی بایرن مونیخ جورجینیو واینالدوم آنخل دی ماریا دیوید آلابا پاری سن ژرمن سرخیو آگوئرو منچستر سیتی لیورپول رئال مادرید بارسلونا