ستاره های مصدوم PSG به نوکمپ می رسند؟

پی اس جی به فاصله دوهفته تا بازی با بارسلونا وضعیت مصدومانش را تشریح کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها ۱۶ روز دیگر به جدال حساس پی اس جی و بارسا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان باقیمانده است. بازی رفت قرار است در نوکمپ برگزار شود که برای پاریسی ها دیداری کاملا انتقامی است.

آخرین حضور پی اس جی در نوکمپ به ۴ سال قبل بر می گردد که  ۶-۱ مغلوب شد و بارسا به شکلی معجزه وار راهی یک چهارم نهایی شد. در این فاصله اندک باقیمانده، پی اس جی خوشبین است که مصدومان تیم بتوانند به فرم ۱۰۰ درصدی خود برسند و ستاره های در دسترس فعلی نیز دچار مصدومیت نشوند.

پاری سن ژرمن امروز باید در هفه بیست دوم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف لوریان برود. با کسب یک تساوی در این بازی هم پی اس جی به صدر جدول رده بندی بازخواهد گشت.

در بیانیه باشگاه پاری سن ژرمن در مورد وضعیت مصدومان آمده است:«کیلور ناواس از ناحیه قفسه سینه مشکل دارد و اوایل هفته بعد به تمرین بازخواهد گشت. مارکینوش هم دیدار برابر لوریان را از دست داده است. او قرار است اواسط هفته جاری به تمرین گروهی برگردد. آندره هررا رفته رفته آماده حضور در تمرین گروهی است.

مارکو وراتی و عبدو دیالو دو غایب دیگر پاری سن ژرمن برابر لوریان هستند. این دو بازیکن به خاطر ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی هستند و فعلا اجازه حضور در تمرین را ندارند.»

بیشتر بخوانید:

خوان لاپورتا PSG را تهدید به شکایت کرد!

لاپورتا: PSG چطور جرات می کند از مسی حرف بزند؟

 

 

تگ ها


کیلور ناواس پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال