ستاره‌های کشتی آمریکا در نبرد ۲۰۰ هزار دلاری

کشتی گیران آمریکایی ترجیح دادند به جای حضور در صربستان در یک تورنمنت داخلی با جایزه ۲۰۰ هزار دلاری رقابت کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی آمریکا قبل از اعلام لغو مسابقات جهانی ۲۰۲۰ صربستان از حضور در این رقابت‌ها انصراف دادند، قطعا نماینده‌ای از این کشور در تورنمنتی که در همان تاریخ اتحادیه جهانی با نام جام جهانی انفرادی طراحی کرده نیز حضور پیدا نمی‌کند.


اتحادیه جهانی کشتی برای تشویق کشتی‌گیران جهت حضور در این مسابقات اعلام کرده ۳۰۰ هزار فرانک جایزه درنظر گرفته که به قهرمان هر وزن ۱۰ هزار فرانک سوییس اهدا می شود.


از سوی دیگر آمریکایی‌ها یک دوره مسابقه جایزه بزرگ ۱۴ و ۱۵ آذرماه و با جایزه ۲۰۰ هزار دلاری برگزار می‌کنند. این مسابقات از سوی یک سایت پخش ویدیویی کشتی با نام فلورستلینگ برگزار می شود و کشتی گیران مطرح آمریکایی در آن حضور خواهند داشت.


کایل داک دارنده ۲ مدال طلای جهان (۷۹ کیلوگرم) در وزن ۷۴ کیلوگرم در این مسابقات شرکت می کند. ضمن اینکه حضور جیمز گیرین از کشتی گیران مطرح جهان در وزن ۷۰ کیلوگرم و جی دن کاکس قهرمان جهان (۹۲ کیلوگرم) در وزن ۹۷ کیلوگرم و نیکولاس گویازدوفسکی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در این رقابت ها قطعی شده است.


این مسابقات در اوزان المپیکی و به صورت تیم به تیم برگزار و به تیم برنده ۵۰ هزار دلار و ۱۵۰ هزار دلار به سایر کشتی گیران به ترتیب جایگاه کسب شده اهدا خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

همگام با اتحادیه جهانی کشتی پیش بروید

خیمه سنگین ویروس کرونا بر اهالی کشتی

 

 

تگ ها


کشتی کشتی