ستاره های یاغی یوونتوس در راه تورین!

آدرین رابیو و گونسالو ایگواین نیز به زودی به اردوی یوونتوس اضافه می شوند....

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از آن است آدرین رابیو فردا به تورین باز خواهد گشت و گونسالو ایگواین نیز در روز جمعه قرار است از آرژانتین به سوی ایتالیا پرواز کند. البته هر دو بازیکن قبل از حضور در تمرینات تیم یوونتوس به مدت دو هفته در قرنطینه خواهند ماند و در صورت منفی بودن تست کرونا می توانند به جمع دیگر بازیکنان بیانکونری اضافه شوند.

در حال حاضر رابیو و ایگواین تنها دو بازیکنانی هستند که هنوز به ایتالیا سفر نکرده اند و دیگر ستاره های یوونتوس که در دوران قرنطینه در کشورشان حضور داشتند، در روزهای اخیر به اردوی بیانکونری اضافه شده اند. البته ایگواین در این مدت به دلیل بیماری مادرش در آرژانتین حضور داشته، اما رابیو هیچ بهانه ای نداشته و برخی معتقدند کاهش دستمزدها دلیل عصبانیت او و عدم تمایل به بازگشت به تورین بوده است.

اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی آدرین رابیو و انتقال او به لیگ انگلیس شنیده شده است. رابیو تابستان سال قبل و بعد از جنجال های فراوان از پاری سن ژرمن جدا شده و راهی یوونتوس شد، اما به نظر می رسد سبک بازی او خیلی مورد پسند مائوریتسیو ساری نبوده و احتمال جدایی او از یوونتوس بالاست.

تگ ها


آدریان رابیو پاری سن ژرمن ایگواین یوونتوس