ستاره‌های یونایتد به فن‌دبیک اعتماد ندارند

دانی فن دبیک، هافبک هلندی منچستریونایتد، به اندازه برونو فرناندز یا پل پوگبا، دیگر ستاره های این تیم، در زمین موفق نیست....

به گزارش "ورزش سه"، اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، از عملکرد فن دبیک در دیدار برابر وستهام در جام حذفی دفاع کرد، اما مارک هیوز، کارشناس فوتبال، معتقد است که دلیل شروع کند فن دبیک در یونایتد، اعتماد نداشتن دیگر هم تیمی های این بازیکن به او است.

در برد ۱-۰ شب گذشته یونایتد برابر وستهام در جام حذفی، فن دبیک از ابتدا به جای برونو فرناندز در زمین حاضر شد، اما در دقیقه ۷۳ بازی و پس از اینکه نتوانست آنطور که لازم است در زمین موثر باشد، جای خود را به هم‌تیمی پرتغالی داد.

فن دبیک ۲۳ ساله در تابستان گذشته با قراردادی ۳۹ میلیون یورویی به یونایتد آمد و هیوز معتقد است فن دبیک نیز باید کیفیت و توانایی بیشتری از خود نشان دهد تا بتواند تبدیل بازیکنی کلیدی در تیم سولسشر شود.

مارک هیوز گفت: "شما این را حس می‌کنید... له نظر می‌رسد که آنها هنوز برای پاس دادن توپ به او اعتماد ندارند.

من حرکات زیادی از او ندیدم، حرکات کوچکی برای استفاده از فضاها هم ندیدم، هر‌ چند که با توجه به بازیکنی که هست، انتظار دارید از این فضاها استفاده کند.

او دوباره ناامیدکننده بود. فن دبیک برای منچستریونایتد بازی می‌کند، یک باشگاه بزرگ، باید خیلی بیشتر از چیزی که تا حالا نشان داده را به نمایش بگذارد.

شما دوست دارید به این پسر شانسی بدهید و او هم احتمالا از اینکه شانس بازی کردن مدام را پیدا نمی‌کند کمی آزرده است و احتمالا احساس می‌کند که به سخت گرفته‌اند.

اما باید بگوییم که با توجه به نمایشی که در فرصتی که به او داده‌اند، داشته، او شایسته بیشتر از این نیست.

او باید توانایی بیشتری از خود نشان دهد."

سولسشر اما پس از بازی شب گذشته راجع به نمایش فن دبیک گفت: "به نظرم در نیمه اول ما و دانی خوب بازی کردیم. ما فضا به وجود اوردیم و او بخشی از آن بود. او خیلی تر و تمیز کارش را انجام داد و یک شانس نصفه و نیمه داشت. در نیمه دوم کل تیم کمی بهم ریخت و ما خواستیم تا تغییراتی ایجاد کنیم."

تگ ها


منچستر یونایتد