ستاره هلندی فقط به یک شرط راهی بارسلونا می‌شود

به نظر می‌رسد تنها در صورت ماندگار شدن رونالد کومان، ستاره هلندی یعنی ممفیس دیپای راهی بارسلونا خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتخاب رونالد کومان به عنوان سرمربی جدید بارسلونا گفته شد که این سرمربی به شدت خواهان حضور هم وطن خود یعنی ممفیس دیپای در نوکمپ شده است. حتی در تمام طول تابستان شایعاتی در رابطه با این انتقال به گوش رسید اما نهایتاً مهاجم هلندی در لیون ماندگار شد.

با وجود به نتیجه نرسیدن این انتقال در تابستان اخیر هنوز هم اخبار زیادی در رابطه با علاقه باشگاه کاتالانی به جذب ستاره هلندی به گوش می رسد. در واقع گفته می‌شود که دیپای هنوز هم هدف اصلی رونالد کومان برای تقویت خط حمله بلوگرانا به حساب می آید و این سرمربی هلندی از سران بارسا درخواست کرده که در تابستان ۲۰۲۱ این انتقال را نهایی کنند.

اما در روزهای اخیر یک بحث جدی در رسانه‌های کاتالانی مبنی بر احتمال قطع همکاری باشگاه بارسلونا با رونالد کومان در پایان فصل مطرح شده است. بر این اساس برخی شایعات حاکی از آن است که بارسلونا از عملکرد سرمربی هلندی راضی نیست و این امکان وجود دارد که فرد دیگری فصل آینده هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد.

در همین ارتباط اکیپ مدعی شده که در صورت جدایی رونالد کومان از بارسلونا ممکن است آینده دیپای نیز با تغییراتی مواجه شود. بدین معنا که اگر کومان از بارسا جدا شود، آن ها دیگر برای به خدمت گرفتن مهاجم هلندی تلاش نخواهند کرد.

تگ ها


لیون رونالد کومان ممفیس دیپای فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال