ستاره هلندی لیورپول به بارسلونا نزدیک تر شد

جورجینیو واینالدوم ستاره هلندی لیورپول چراغ خامش در حال نزدیک تر شدن به بارسلوناست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جورجینیو واینالدوم یکی از گزینه های درخواستی رونالد کومان از باشگاه بارسلوناست. مرد هلندی که ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال را در فهرست مازاد خود قرارداده، معتقد است واینالدوم می توان بازیکنی مناسب برای ایده های او در بارسا باشد.

واینالدوم تا ژوئن ۲۰۲۱ با لیورپول قرارداد دارد و هنوز خبری از تمدید قرارداد نیست. او ۸۹ دقیقه برای قرمزها در سوپرکاپ انگلیس مقابل آرسنال بازی کرد و سپس حاضر نشد در مورد شایعات جدایی اش صحبت کند.

یورگن کلوپ نیز در نشست خبری قبل از این بازی پاسخ مشابهی داده بود و گفت که این مساله ای بین واینالدوم و باشگاه است و نمی خواهد در موردش حرف بزند.

واینالدوم که از سال ۲۰۱۶ برای لیورپول بازی می کند، می داند که با ورود احتمالی تیاگو آلکانتارا نقش اصلی خود در تیم را از دست خواهد داد و باشگاه انگلیسی هم می تواند با فروش این بازیکن به بارسا، بخشی از هزینه جذب تیاگو را فراهم کند.

بارسلونا با علم به این موضوع مذاکرات با ستاره هلندی را پیش می برد و گفته می شود دو طرف پیشرفت های قابل توجهی نیز داشته اند و واینالدوم حالا نزدیک تر از گذشته به باشگاه کاتالان است.

مدیر برنامه های واینالدوم نیز در مصاحبه اخیر خود حاضر نشد مذاکرات با بارسا را تکذیب کند ولی همه چیز را به باشگاه لیورپول وابسته دانست.

نام واینالدوم تا به امروز برای هواداران بارسا یادآور یک خاطره تلخ است. او در برتری ۴-۰ تاریخی سال گذشته لیورپول بر بارسا، زننده دو گل تیمش بود.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی آرسنال 1 (5) - لیورپول 1 (4)

ادامه تمرینات لیورپول در اتریش

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا جورجینیو واینالدوم نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ فوتبال جهان لیورپول بارسلونا فوتبال