ستاره هلندی ناجی پیرلو در یوونتوس می شود؟

به نظر می رسد تا چند هفته دیگر شاهد بازگشت ماتیس دی لیخت به میادین خواهیم بود....

به گزارش "ورزش سه"، آندره پیرلو در همین بدو در دست گرفتن هدایت یوونتوس مشکلات زیادی را متحمل شده و بارها ستاره های خود را از دست داده است. کریستیانو رونالدو، گلزن پرتغالی بعد از سپری کردن دوران قرنطینه اول همین هفته در ترکیب یوونتوس قرار گرفت و گاتزتادلا اسپورت مدعی شد ماتیس دی لیخت نیز به زودی می تواند به میادین بازگردد.

مدافع هلندی در ماه آگوست مورد عمل جراحی شانه قرار گرفت و در حال حاضر در کنار سایر اعضای تیم در حال تمرین است. البته ماتیس دی لیخت هنوز در تمرینات جدی و فیزیکی حضور نمی یابد و بازگشت او به میادین کمی طول خواهد کشید. به احتمال فراوان دی لیخت در پایان ماه نوامبر و در بازی یوونتوس در خانه در برابر کالیاری می تواند در ترکیب قرار گیرد.

ماتیس دی لیخت در همان اوایل فصل گذشته دچار مصدومیت شانه شد و با تحمل درد فراوان در نهایت فصل را به پایان رساند. اما فصل تابستان بهترین فرصت برای درمان همیشگی این مصدومیت بود و ماتیس دی لیخت بلافاصله بعد از حذف یوونتوس از لیگ قهرمانان تحت عمل جراحی قرار گرفت. جورجو کیه لینی، کاپیتان باتجربه یوونتوس نیز که اخیرا و در اولین بازی لیگ قهرمانان مصدوم شده بود، امروز در تمرینات یوونتوس شرکت کرده و احتمالا مشکلی برای بازی فردا شب برابر فرنتس واروش ندارد.

تگ ها


ماتیاس دی لیخت یوونتوس