ستاره ولزی رئال مادرید مصدوم است، اما همچنان به گلف فکر می کند

روز گذشته بود که رسما اعلام شدگرت بیل، ستاره ولزی خط حمله رئال مادرید که به دلیل مصدومیت،مجبور بهترک اردوی تیم ملی کشورششده بود، حدود یک ماه از میادین دور خواهد بود تا بار دیگر در بازگشتش به اوج، خللی پیش آید ......

روز گذشته بود که رسما اعلام شد  گرت بیل، ستاره ولزی خط حمله رئال مادرید که به دلیل مصدومیت،مجبور به ترک اردوی تیم ملی کشورششده بود، حدود یک ماه از میادین دور خواهد بود تا بار دیگر در بازگشتش به اوج، خللی پیش آید.

این خبر در حالی بود که بیل که نتوانست بازی با دورتموند را به خاطر آسیب دیدگی، به پایان برساند و در تمامی جلسات تمرینی پس از آن غیبت کرد و به دنبال آن، دیدار مقابل اسپانیول را هم از دست داد، دیروز در اردوی تیم ملی ولز جلسه تمرینی سبکی را پشت سر گذاشت اما آن را با درد در تمامی پای چپش به پایان رساند.  امروز اما نشریه AS، خبری منتشر کرده است که نشان می دهد علاقه و توجه گرت بیل به ورزش گلف تمامی ندارد و این بازیکن که گلف را بهترین تفریحش می داند، تصمیم دارد تا یکی از نمادهای مشهور گلف بنام TPC Sawgrass را در حیاط خانه اش بازسازی کند تا بتوان فهمید که گلف برای گرت بیل خیلی بیشتر از یک تفریح می باشد.

پیش از این نیز خبر رسیده بود که شماره 11 مادریدی ها دو نماد دیگر به نام های آگوستا نشنال و پوستج استامپ را در خانه خود ساخته است.

 

تگ ها


اخبار روز گرت بیل رئال مادرید فوتبال