ستاره پرتغالی و افشای مقصد بعدی رونالدو

نانی، وینگر سابق منچستریونایتد در مورد تصمیم کریستیانو رونالدو مبنی بر بازی در لیگ آمریکا صحبت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، در ۴۸ ساعت اخیر باز هم اخباری در مورد احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس و احتمال انتقال این ستاره ۳۶ ساله به تیم هایی چون رئال مادرید یا منچسترسیتی منتشر شد، اما خود او دیشب با انتشار بیانیه این اخبار را تکذیب کرد. نانی، ستاره سابق یونایتد و تیم ملی پرتغال که از سال ۲۰۱۹ در تیم اورلاندو سیتی در لیگ ایالت متحده بازی می کند، مدعی شد احتمال دارد روزی کریستیانو رونالدو نیز تصمیم بگیرد در این کشور فوتبال بازی کند.

نانی گفت: "چند سال پیش کریستیانو رونالدو به من گفت که احتمالا روزی در لیگ آمریکا بازی می کند. البته رونالدو در مورد این تصمیم ۱۰۰ درصد مطمئن نیست، اما احتمال اینکه این اتفاق رخ دهد وجود دارد. به نظر من MLS لیگ بزرگ و مهمی است، اما البته نکاتی از جمله کیفیت بازیکنان حاضر در ایالت متحده وجود دارد که به نظرم هنوز باید آنها را ارتقا دهیم. اما برخی از تیم های MLS فوق العاده و بسیار منظم هستند و بازیکنان بزرگ و مربیان باکیفیتی اینجا فعالیت می کنند.

می توانید در این فصل مشاهده کنید که همه چیز بهتر و بهتر شده است. من فکر می کنم ما این شرایط را داریم تا بتوانیم به یک لیگ بزرگ و مهم تبدیل شویم. به هر حال ما در یک کشور بزرگ فوتبال بازی می کنیم و این روند در صورت عدم ترس ترس از انجام کارهای بیشتر می تواند به پیشرفت بزرگی منجر شود."

تگ ها


لوئیس نانی والنسیا کریستیانو رونالدو یوونتوس