Banner

ستاره پیشین استقلال از فوتبال خداحافظی کرد

ستاره استقلال که سابقه 5 فصل بازی درخشان در این باشگاه را دارد، با صدور پیامی برای هواداران خداحافظی خود از دنیای فوتبال را اعلام کرد....

به گزارش خبرنگار مدال، ستاره استقلال که سابقه بازی در تیم‌های شموشک نوشهر، سایپا و صبای قم را هم در کارنامه خود دارد، با انتشار پیامی خبر خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال را اعلام کرد.

محسن یوسفی بازیکن سابق استقلال که روزگاری یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان این تیم محسوب می‌شد، شب گذشته به طور رسمی با انتشار بیانیه‌ای از دنیای فوتبال خداحافظی کرد تا دیگر بازیکن استقلالی به‌جا مانده از نسل دهۀ ۸۰ این تیم؛ برای همیشه کفش‌هایش را آویزان کند.

پیام ستاره استقلال به مناسبت خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال

محسن یوسفی در متن این بیانیه آورد: امروز یکی از مهم ترین و شاید سخت ترین تصمیم زندگی ام را گرفتم. خداحافظ فوتبال. آویختن کفش ها برای هیچ بازیکنی کار ساده ای نیست. می گویند فوتبالیست ها دوبار می‌می‌میرند. برای من اما فوتبال معجزه زندگی بود و امروز با رضایت خاطر، فصلی از زندگی ام را می بندم. فوتبال مرا به بزرگترین آرزویم که بازی در استقلال بودم رساند.

خاطرات حضور در استقلال برای من آنقدر ارزشمند است که خود را یکی از خوشبخت ترین افراد می دانم. برای یک جوان شهرستانی که فوتبالش را از روستاهای چمستان شروع کرده و در ادامه در سن ۲۲ سالگی بازی در ورزشگاه آزادی با پیراهن استقلال را تجربه کرده است، معجزه فوتبال یک هدیه الهی است.

خدا را شکر می کنم که در سال های حضور در سطح اول فوتبال ایران، توانستم ۵ فصل برای تیم محبوبم بازی کنم. جا دارد یادی کنم از تیم دوشت داشتنی شموشک و معمار این تیم مرحوم مهندس درویش که با سرمایه شخص اش بستری فراهم کرد که من و امثال من به فوتبال ایران معرفی شوند. در ادامه استقلال، صبای قم، سایپا، نفت تهران، ملوان، پدیده و ماشین سازی دیگر تیم هایی بودند که زندگی ورزشی من را شکل دادند.

یوسفی هم‌چنین در پایان اعلام کرده که خودش را مدیون هواداران این تیم‌ها به ویژه هواداران استقلال می‌داند آن‌ها تا ابد در قلب وی خواهند بود.

 

بیشتر بخوانید:

گاف بزرگ خطیر/ نقشه برکناری شفری که در مسیر قهرمانی بود

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال بازیکن پیشین استقلال خداحافظی محسن یوسفی ستاره استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال