Banner

ستاره پی اس جی: بازی با دورتموند باید لغو شود

ستاره برزیلی پی اس جی مخالف برگزاری دیدار برگشت برابر دورتموند بدون حضور تماشاگر است....

به گزارش مدال، مارکینیوش مدافع پاری سن ژرمن، باور دارد که بهتر است دیدار تیمش برابر بورسیا دورتموند در لیگ قهرمانان لغو شود تا این که پشت درهای بسته و بدون تماشاگر باشد.

 شیوع ویروس کرونا برگزاری بازی های فوتبال در سراسر دنیا را با خطراتی مواجه کرده و بسیاری از مقامات دولتی برای حفظ جان افراد دستور به برگزاری بازی ها پشت درهای بسته داده اند.

این هفته بازی های زیادی در ایتالیا به تعویق افتاد و تیم زیر ۲۳ سال یوونتوس نیز به دلیل اعلام مثبت شدن تست یکی از بازیکنان رقیب اخیرشان تمرینات تیم را تعطیل کرده و تحت قرنطینه قرار گرفتند.

پاری سن ژرمن و دورتموند باید بازی برگشت خود در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان را در تاریخ ۲۱ اسفند ماه برگزار کنند و حالا مشخص نیست که شرایط در آینده چطور پیش برود.

مارکینیوش پس از پیروزی شب گذشته تیمش برابر دیژون به خبرنگاران گفت:« این واقعا باعث تاسف است. اگر قرار باشد این بازی پشت درهای بسته انجام شود، فکر می کنم بهترین کار این است که بازی را لغو کنیم چون ما به هوادارانمان نیاز داریم و دورتموند نیز هواداران خود را می خواهد. امیدوارم این اتفاق رخ ندهد. اگر چنین تصمیمی گرفته شد، فکر می کنم ما باید خواهان لغو بازی و برگزاری با تاخیر آن با حضور هواداران شویم.»

بیشتر بخوانید:
برنابئو به معنای واقعی کلمه یک جهنم بود
مسی و یک حسرت عجیب در آستانه ال کلاسیکو

تگ ها


پاری سن ژرمن بروسیا دورتموند مارکینیوس فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن بورسیا دورتموند پاری سن ژرمن-بورسیا دورتموند UEFA Champions League فوتبال