ستاره چلسی راهی لیگ آمریکا خواهد شد؟!

کیا جورابچیان مدیر برنامه ویلیان اعلام کرد که وضعیت آینده این بازیکن بعد از فینال جام حذفی انگلیس مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، ستاره برزیلی یعنی ویلیان اخیراً موافقت کرده که تا پایان رقابت های فصل ۲۰-۲۰۱۹ در چلسی باقی بماند اما در عین حال او می توانند از تاریخ ۲۶ جولای چالش جدیدی را در پیش بگیرد و راهی تیم دیگری شود.


در واقع به نظر می‌رسد تنها در صورتی ویلیان به کارش در چلسی ادامه خواهد داد که باشگاه لندنی بتواند خواسته اصلی او یعنی بستن قرارداد سه ساله را برآورده کند؛ اتفاقی که به نظر می رسد چلسی هیچ تمایلی به انجام آن ندارد و همین موضوع باعث شده جدایی وینگر برزیلی از جمع آبی‌های لندن بسیار محتمل به نظر برسد. این در حالی است که طی روزهای اخیر صحبت هایی در رابطه با علاقه ویلیان برای ماندن در استمفوردبریج نیز مطرح شده بود

در واقع وضعیت آینده ویلیان به یک کلاف پیچیده تبدیل شده اما حالا مدیر برنامه ایرانی‌الاصل این بازیکن یعنی کیا جورابچیان تایید کرده که ویلیان پس از فینال جام حذفی انگلیس و دیدار بین دو تیم چلسی و آرسنال در این باره تصمیم گیری خواهد کرد. کیا جورابچیان همچنین در اظهار نظر خود درباره ویلیان اذعان کرده که این ستاره برزیلی به جز دو پیشنهاد لیگ برتری از دو باشگاه حاضر در لیگ MLS آمریکا نیز پیشنهاد دریافت کرده اما همانطور که گفته شد همه چیز به بعد از فینال FA CUP موکول شده است.

تگ ها


ویلیان چلسی