ستاره کره‌ای سولسشر و مورینیو را به جان هم انداخت(عکس)

گل مردود اعلام شده منچستر یونایتد در بازی امشب برابر تاتنهام به سوژه دوئل اوله گنار سولسشر و ژوزه مورینیو تبدیل شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تاتنهام و منچستریونایتد امشب در حساس‌ترین بازی این هفته لیگ برتر انگلیس مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با پیروزی ۳-۱ شیاطین سرخ به اتمام رسید. این اتفاق در حالی رخ داد که ابتدا تاتنهام با گل سون هیونگ مین از حریف پیش افتاد اما در ادامه یونایتد سه بار دروازه حریف خود را باز کرد تا به یک پیروزی مهم دست پیدا کند.

اما جدال امشب تاتنهام و یونایتد خالی از حاشیه نبود.در دقیقه ۳۴ اولین صحنه جذاب بازی خلق شد؛ جایی که ادینسون کاوانی موفق شد دروازه تاتنهام را باز کند اما پیش از این گل اسکات مک تومینای روی سون هیونگ مین مرتکب خطا شده بود و همین موضوع باعث شد که داور بعد از بازبینی صحنه گل ستاره اروگوئه ای را مردود اعلام کند.

سون هیونگ مین بعد از برخورد با اسکات مک تومنیای چند دقیقه روی زمین افتاد؛ اتفاقی که یونایتدی ها آن را بزرگ نمایی می دانستند.

این تصمیم اتخاذ شده از سوی داور مسابقه با اعتراض یونایتدی ها و سرمربی این تیم، اوله گنار سولسشر روبرو شد. در واقع آنها اعتقاد داشتند که ستاره کره ای تاتنهام بزرگنمایی کرده و گل ادینسون کاوانی به اشتباه مردود اعلام شده است.

از طرفی حتی پیروزی منچستریونایتد نیز باعث نشد که خشم سولسشر  نسبت به گل مردود اعلام شده ادینسون کاوانی فروکش کند. سرمربی شیاطین سرخ در پایان بازی به ستاره کره ای تاتنهام حمله کرد و گفت: " ما نباید گول بخوریم. اگر پسر من بود و بعد از چنین ضربه ای سه دقیقه روی زمین می افتاد و به کمک ۱۰ نفر احتیاج داشت تا بلند شود، هیچ غذایی به او نمی رسید‌. البته این ما نبودیم که فریب خوردیم بلکه داور مسابقه به اشتباه افتاد."
 

جدل سولسشر و مورینیو در کنار زمین بعد از مردود شدن گل ادینسون کاوانی

صحبت های سولسشر توسط ژوزه مورینیو بی جواب نماند و او در این باره گفت: " سون بسیار خوش شانس است که پدرش شخصی بهتر از اوله است. به عنوان یک پدر شما همواره مسئول تغذیه بچه های تان هستید و این ربطی به کاری که انجام می دهند ندارد. حتی اگر مجبور هستید برای سیر کردن بچه های تان دزدی کنید باید این کار را انجام دهید. من به اوله گفتم چه نظری در مورد صحبتهایش دارم.

البته ما کمی هم بدشانس بودیم چرا که در غیر این صورت باید پل پوگبا به خاطر ضربه آرنج به سرژ اوریه اخراج می شد. دیگر چیزی بیشتری برای گفتن درباره VAR ندارم."

بعد از پایان بازی هر دو مربی به سمت داور رفتند و کاملا مشخص است که سولسشر اعتراض خود را به صحنه مردود شدن گل یونایتد اعلام می کند.

تگ ها


ژوزه مورینیو اوله گونار سولسشر فوتبال جهان تاتنهام منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال