ستاره کلیدی میلان در لیست خرید چلسی قرار گرفت

به نظر می رسد تئو هرناندز مدافع چپ میلان مورد توجه چلسی قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تئو هرناندز یکی از بهترین بازیکنان میلان در فصل گذشته بود و نمایش های درخشانی در ترکیب تیم استفانو پیولی ارائه داد. در واقع بسیاری از او در کنار بازیکنانی نظیر زلاتان ابراهیموویچ و هاکان چالهان‌اوغلو که در تابستان به تیم رقیب یعنی اینتر پیوست، به عنوان دلایل اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط روسونری یاد می کنند. 

مدافع فرانسوی که چند فصل ناامیدکننده را در تیم هایی نظیر رئال مادرید و رئال سوسیداد پشت سر گذاشت، در فصل گذشته مجموعا ۳۳ بازی در سری‌آ برای میلان انجام داد و آمار ۷ گل و ۵ پاس گل را از خود به ثبت رساند که برای بازیکنی در پست او امری فوق العاده محسوب می شود.

تئو هرناندز در این فصل نیز یکی از بازیکنان کلیدی میلان بوده و در ۱۴ بازی سری‌آ یک گل زده و ۵ پاس گل نیز برای هم تیمی های خود ارسال کرده است؛ پیش از این گفته شد که پاری‌سن‌ژرمن علاقه مند به جذب این ستاره فرانسوی است و به نظر می رسد که هنوز هم این باشگاه شرایط به خدمت گرفتن او را بررسی می کند اما حالا ال ناسیونال مدعی شده که چلسی نیز به تیم های خواهان تئو هرناندز پیوسته است.


این اساس به نظر می‌رسد باشگاه چلسی قصد دارد تئو هرناندز را جانشین بن چیلول کند که در حال حاضر ریکاوری خود بعد از یک مصدومیت سخت را پشت سر می‌گذارد. با این حال بعید به نظر می‌رسد که روسونری به این راحتی‌ها اجازه جدایی تئو را صادر کند، از طرفی خود این بازیکن نیز از حضور در میلان خوشحال به نظر می رسد.

تگ ها


آث میلان تئو هرناندز فوتبال جهان چلسی آث میلان لیگ برتر سری آ فوتبال