ستاره کم فروغ اولدترافورد بهترین بازیکن سال سوئد شد

فدراسیون فوتبال سوئد ساعاتی پیش ویکتور لیندلوف را به عنوان برترین بازیکن سال خود معرفی کرد تا بلای جان شیاطین سرخ به عنوانی نه چندان لایق خود دست پیدا کند ......

فدراسیون فوتبال سوئد ساعاتی پیش ویکتور لیندلوف را به عنوان برترین بازیکن سال خود معرفی کرد تا بلای جان شیاطین سرخ به عنوانی نه چندان لایق خود دست پیدا کند.

به گزارش مدال، مدافعی که قرار بود راه صد ساله را یک شبه از بنیفکا تا منچستر یونایتد را بپیماید، ناموفق ترین خرید چند سال اخیر شیاطین سرخ لقب گرفت تا مدافع محبوب ژوزه مورینیو که با سیل تبلیغات گسترده راه خود را به الدترفورد باز کرده بود، هرگز موفقیت را در این باشگاه لمس نکند.

 

شاید مورینیو رویایی بزرگ را برای ویکتور در سر داشت، خرید یک مدافع 23 ساله به طور حتم برای یونایتد به مفهوم سرمایه گذاری و آینده نگری بود، انتخاب ژوزه در تابستان گذشته کاملا منطقی به نظر می رسید، لیندلوف در بنفیکا کاملا موفق و بزرگ ظاهر شده بود، بزرگ تر از سن و نامش، اما این مسئله هرگز نمی توانست تضمین گر موفقیت اش در الدترافورد باشد.

 

نکته جالبی که در مورد این مدافع 24 ساله وجود دارد این است که او در تیم ملی سوئد به مراتب موفق تر و قابل پذیرش تر از نمایش های فعلی اش در یونایتد ظاهر می شود و به همین دلیل او نقد های بسیاری را به دلیل این روندش متحمل شده است! شاید خیلی منطقی به نظر نرسد اما مورینیو به اجبار در این روزها از مدافع ناموفق فصل گذشته اش که خیلی زود سکو های الدترافورد را نا امید کرد، استفاده می کند! دستان آقای خاص بسته است و هیچ معجزه و بسته حمایتی از سویی برادران گلیزر رونمایی نمی شود و آقای کامبک مجبور است بدین شکل تاوان اشتباهات خود را در خرید مهره هایی چون لیندلوف بدهد.

 

به طور میانگین لیندلوف در 14 دیدار فصل جاری یونایتد با دریافت نمره 6.5  بدترین بازیکن شیاطین سرخ بوده است که بسیاری از اشتباهات خط دفاعی تیم نیز از ناحیه او رقم خورده است تا بواسطه سر به هوا بودن این مدافع نه چندان شش دانگ هزینه های سنگینی به بازیکنان یونایتد تحمیل شود.

 

انتخاب فدراسیون فوتبال سوئد نیز پر از اما و اگر است، چرا که آنها می توانستند حداقل در میان گزینه های موجود بازیکنای چون امیل فورسبرگ باشگاه لایپزیگ، یا رابین اولسن موفق در رده ملی و باشگاه آ اس رم را به عنوان برترین بازیکن سال کشور خود انتخاب نمایند.

تگ ها


ویکتور لیندلوف منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال