ستاره گران‌قیمت سیتی به دنبال جدایی

به نظر می رسد رحیم استرلینگ، ستاره انگلیس در یورو ۲۰۲۰ آماده است در تابستان امسال منچسترسیتی را ترک کند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس در رقابت های یورو ۲۰۲۰ عملکرد درخشانی داشته و بی تردید عملکرد خوب رحیم استرلینگ در دیدارهای مهمی چون آلمان و کرواسی یکی از دلایل اصلی این موفقیت بوده است. سه شیرها امشب برای راهیابی به فینال این تورنمنت مقابل دانمارک قرار می گیرند و رحیم استرلینگ نیز در ترکیب ثابت این تیم قرار خواهد داشت. اما نشریه اتلتیک مدعی شد منچسترسیتی آماده فروش رحیم استرلینگ و خود او نیز در صورت مهیا شدن فرصتی مناسب، مشکلی با رخ دادن این اتفاق ندارد.

قرارداد رحیم استرلینگ در تابستان سال ۲۰۲۳ تمام می شود و این وینگر انگلیسی هفته ای ۳۰۰ هزار پوند دستمزد می گیرد که رقم هنگفتی محسوب می شود. مدیران منچسترسیتی می دانند در صورت عدم تمایل رحیم استرلینگ به تمدید، تابستان سال بعد و در فاصله یک سال مانده به اتمام قرارداد، فروش او با رقم پایین تری صورت خواهد گرفت.

فروش رحیم استرلینگ با هزینه ای در حدود ۸۰ میلیون پوند به خصوص بعد از درخشش در یورو ۲۰۲۰ در تابستان امسال، به منچسترسیتی کمک می کند تا برای انتقال جک گریلیش لز استون ویلا یا هری کین تاتنهام که هردو حداقل ۱۰۰ میلیون پوند می خواهند، اقدام بکند. در ماههای اخیر آرسنال و رئال مادرید هر دو با این ستاره انگلیسی در ارتباط بوده و ممکن است به زودی به طور رسمی برای خرید رحیم استرلینگ اقدام کنند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ رحیم استرلینگ منچستر سیتی