ستاره یونایتد و رد شانس انتقال لحظه آخری

آنتونی مارسیال، مهاجم فرانسوی منچستریونایتد، فرصت پیوستن به لیون را در آخرین روز نقل و انتقالات رد کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت ستاره بزرگی مانند کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد و حضور بازیکنانی چون ادینسون کاوانی، مارکوس راشفورد، جیدون سانچو و میسون گرین وود، کار آنتونی مارسیال برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت این تیم را از فصل قبل هم دشوارتر خواهد کرد.

این بازیکن در روز پایانی پنجره تابستانی مورد توجه تیم سابق خود لیون قرار گرفته بود و آنها قصد داشتند با انتقالی قرضی زمینه حضور آنتونی مارسیال را فراهم کنند، اما این بازیکن پیشنهاد لیون را رد کرده و مدعی شد قصد دارد برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت یونایتد مبارزه کند.

جالب اینجاست آنتونی مارسیال دوران ورزشی خود را در باشگاه لیون آغاز و در رده های جوانان این تیم نامی برای خود دست و پا کرده است. پس از تنها یک فصل حضور در تیم بزرگسالان در لیون، آنتونی مارسیال با باشگاه موناکو برای انتقالی به مبلغ پنج میلیون یورو به اضافه پاداش به توافق رسید و راهی این تیم شد.

بعد از درخشش در لباس موناکو، منچستریونایتد در سال ۲۰۱۵ دست به قماری بزرگ زد و با پرداخت مبلغ ۳۵ میلیون پوند و ۲۰ میلیون پاداش، این بازیکن جوان را در دوران حضور لوییس فان خال خریداری کرد. حالا سه سال دیگر از قرارداد مارسیال با یونایتد باقی مانده و باید دید در ترافیک شدید خط حمله این فصل شیاطین سرخ، آیا فرصت بازی کردن به او خواهد رسید یا خیر.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کریستیانو رونالدو آنتونی مارسیال منچستر یونایتد