ستاره یوونتوس و ابراز پشیمانی بابت حرکت جنجالی

اعتماد به نفسم را از دست دادم و همه را ناامید کردم وستون مک کنی، ستاره آمریکایی یوونتوس، می‌گوید بعد از محرومیتی که با آن روبرو شده حالا کاملا پشیمان است....

به گزارش "ورزش سه"، در سپتامبر ۲۰۲۱ بود که وستون مک‌کنی به دلیل نقض قوانین مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی از تیم ملی آمریکا برای دو دیدار برابر کانادا و هندوراس کنار گذاشته شد. این بازیکن پس از آن به یک رسوایی اخلاقی نیز متهم شد و همه این مسائل حواشی زیادی را برای او به وجود آورد.

مک کنی حالا چند ماه بعد از این اتفاقات نسبت به آنها ابراز پشیمانی کرده و می‌گوید: "من فکر می‌کنم که به شکل واضح این مثل یک درس برای یادگیری بود. احساس می کردم تیمم را ناامید کرده ام، کشورم و خانواده ام و خودم را ناامید کرده ام. بعد از آن اتفاقات من اعتماد به نفسم را از دست دادم."

مک‌کنی در ادامه گفت: "فکر می‌کنم وقتی به عقب برگشتم، فقط برایم مهم بود که سرم را پایین بیاندازم و کار کنم. بنابراین هر زمان که دوباره از من دعوت شد، فقط سعی کردم روابط و اعتماد را با همه از نو بسازم و فقط تلاش کنم و نشان دهم که به تیم تعلق دارم. اینجا هستم تا برنده شوم. بنابراین من فکر می‌کنم بهترین کاری که می توان به عنوان یک فرد انجام داد این است که در دسترس باشد. فکر می‌کنم این بزرگ‌ترین درس بود و به من فهماند که باید همیشه در اختیار تیم باشم و دیگر چنین موقعیتی را تجربه نکنم."

تگ ها


تیم ملی آمریکا یوونتوس