ستاره یوونتوس و رد پیشنهاد حضور در تیم کارلتو

پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی یوونتوس، علاقه ای به حضور در اورتون ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، قرار داد پائولو دیبالا با یوونتوس در ژوئن ۲۰۲۲ به تمام می‌رسد و هنوز هیچ نشانه ای از توافق بین دو طرف برای تمدید مشاهده نشده است؛ موضوعی که باعث شده شایعه جدایی ستاره آرژانتینی از بیانکونری هر روز به شکل جدی تری مطرح شود.

از طرفی در روزهای اخیر منابع ایتالیایی مدعی شدند که در صورت عدم دریافت پیشنهاد مناسب از سوی یوونتوس، پائولو دیبالا به طور قطع این تیم را در تابستان پیش رو ترک خواهد کرد؛ در واقع با نزدیک شدن به نقل و انتقالات تابستانی رفته رفته احتمال جدایی دیبالا از بیانکونری افزایش می‌یابد و بر شمار تیم های خواهان این بازیکن نیز افزوده می شود.

طی روزهای گذشته برخی شایعات حاکی از آن بود که کارلو آنچلوتی، سرمربی اورتون، به پائولو دیبالا علاقه‌مند است و از سران باشگاه انگلیسی درخواست کرده که این بازیکن را به مرسی ساید بیاورند. با این حال به نظر می رسد که ستاره آرژانتینی علاقه چندانی به حضور در جمع شاگردان کارلتو ندارد و هرگونه احتمال حضور در جمع اورتونی را رد کرده است.
گفته می‌شود که پائولو دیبالا در صورت جدایی از یووه خواهان حضور در یک تیم مدعی است که بتواند در همه جام‌ها از جمله لیگ قهرمانان اروپا برای قهرمانی بجنگد.

تگ ها


دیبالا اورتون کارلو آنچلوتی یوونتوس