ستاره یوونتوس: ویروس کرونا من را روانی کرد!

بلیز متویدی، ستاره فرانسوی یوونتوس، درباره مشکلاتش بعد از ابتلا به ویروس کرونا صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بلیز ماتوئیدی یکی از سه بازیکن یوونتوس بود که در کنار دانیله روگانی و پائولو دیبالا تست کرونایش مثبت اعلام شد. با این حال به نظر می‌رسد که ستاره فرانسوی دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و حالا در وضعیت کاملا خوبی به سر می برد.

متویدی اما حالا در مصاحبه‌ای از حال و روز خود بعد از ابتلا به ویروس کرونا صحبت کرده و می‌گوید که بعد از مثبت شدن تست کرونایش، وحشت و ترس او را فرا گرفته است.

متویدی گفت: " راستش را بخواهید خیلی سخت بود. مثبت شدن تست کرونای من باعث شد که حتی نتوانم به خرید بروم و این موضوع من را روانی کرد. شما باید مطمئن شوید که سایرین خیلی به شما نزدیک نمی شوند و باید از نظر ذهنی کاملاً قوی باشید. این یک موضوع زمان‌بر است و یک وضعیت جدید برای همه ما به حساب می آید.

من هیچ علائمی نداشتم و بعد از شنیدن خبر کاملا شوکه شدم. من بیشتر به خاطر خانواده و دوستانم ترسیده بودم. این اتفاق برای آنها هم دشوار بود اما من می توانستم که باعث اطمینان خاطرشان شوم. زمان خوبی نیست و ما می‌خواهیم که در اسرع وقت همه چیز درست شود. گاهی از خودم می پرسم که چه اتفاقی برای فوتبال و زندگی روزمره رخ داده است."

تگ ها


بلیس ماتویدی ویروس کرونا یوونتوس