ستاره یووه؛ رویای آبراموویچ و چلسی در تابستان ۲۰۲۱

بر اساس ادعای توتومرکاتو باشگاه چلسی علاقه خود را به جذب پائولو دیبالا از یوونتوس نشان داده است....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۰ عملکرد شگفت انگیزی از خود به جای گذاشت و توانست اکثریت قریب به اتفاق مهره های مورد نظر فرانک لمپارد را به خدمت بگیرد؛ در در واقع می‌توان گفت که آبی‌های لندن بدون هیچ شکی موفق‌ترین تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی بوده‌اند.

حالا و در همین رابطه توتو مرکاتو مدعی شده که باشگاه چلسی از اکنون هدف اصلی نقل و انتقالاتی خود برای تابستان ۲۰۲۱ را مشخص کرده است. بر اساس ادعای این منبع باشگاه لندنی علاقه خود را به جذب پائولو دیبالا از یوونتوس نشان داده و در تابستان بعدی برای انتقال او به استمفوردبریج تلاش خواهد کرد.

اخیراً شایعات زیادی در رابطه با تمدید یا عدم تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی با یوونتوس مطرح شده است. با این حال آخرین اخبار حاکی از آن بود که دیبالا با بیانکونری برای تمدید تا ۲۰۲۵ به توافق رسیده اما در عین حال تا این لحظه هیچ اتفاق خاصی به شکل رسمی رخ نداده است.

همچنین توتو مرکاتو در این گزارش خود ادعای جالب دیگری را مطرح کرده و می گوید که چلسی در نقل و انتقالات تابستانی پیشنهاد خود را برای جذب لائوتارو مارتینز را نیز ارائه داده اما نهایتا این انتقال به سرانجام نرسیده است.

تگ ها


دیبالا آبراموویچ یوونتوس چلسی