ستاره 16 ساله فرانسوی به منچستریونایتد پیوست

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3سایت گل ادعا کرد که انتقال آلیو بادارا ترائوره، ستاره تیم زیر 16 ساله های فرانسه به منچستریونایتد نهایی شده است ......

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3سایت گل ادعا کرد که انتقال آلیو بادارا ترائوره، ستاره تیم زیر 16 ساله های فرانسه به منچستریونایتد نهایی شده است ...

به گزارش مدال به نقل از ورزش 3  سایت گل ادعا کرد که انتقال آلیو بادارا ترائوره، ستاره تیم زیر 16 ساله های فرانسه به منچستریونایتد نهایی شده است.
اگرچه رسانه ها پیش از این اعلام کردند که این بازیکن با منچستریونایتد قرارداد امضا کرده بود اما سایت گل اعلام کرد که توافق دو طرف هفته گذشته صورت گرفت؛ در شرایطی که باشگاه های منچسترسیتی و یوونتوس هم به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره آینده دار بودند.
ترائوره که در ژانویه 2018، 17 ساله خواهد شد، قراردادی 4 ساله با منچستریونایتد امضا کرده و ابتدا به تیم جوانان منچستریونایتد اضافه خواهد شد.
ترائوره که زمانی عضو پاری سن ژرمن بود، برای اینکه در این تیم نیمکت نشین نشود، فصل گذشته در یک تیم آماتور بازی کرد. او در تیم زیر 16 ساله های فرانسه، تنها بازیکنی است که در رده حرفه ای بازی نکرده است اما توانست به یکی از بزرگترین باشگاه های جهان ملحق شود.