ستاره PSG جایگزین احتمالی هافبک مصدوم‌ یووه

به نظر می رسد باشگاه یوونتوس قصد دارد لئوناردو پاردس را جایگزین هافبک برزیلی و مصدوم خود یعنی آرتور ملو کند....

به گزارش "ورزش سه"، اخیراً آرتور ملو، هافبک برزیلی باشگاه یوونتوس، به خاطر مصدومیتی که در ماه فوریه برای او به وجود آمده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت و مشخص شد که این بازیکن حدود سه ماه از میادین دور خواهد بود؛ موضوعی که حالا باعث شده باشگاه تورینی به دنبال جذب جایگزینی برای این ستاره برزیلی باشد.

بر اساس گزارشی که لارپوبلیکا منتشر کرده باشگاه یوونتوس قصد دارد برای جایگزینی آرتور ملو، هافبک آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن یعنی لئوناردو پاردس را به خدمت بگیرد. بیانکونری در حال آماده سازی یک پیشنهاد قرضی به علاوه بند خرید دائمی در پایان فصل، برای به خدمت گرفتن این بازیکن است.

در صورتی که توافق برای انتقال لئوناردو پاردس به یوونتوس صورت بگیرد او دوباره به فوتبال ایتالیا بازخواهد گشت. این بازیکن قبل از انتقال ۲۳ میلیون یورویی به زنیت سن پترزبورگ در سال ۲۰۱۷ برای تیم های کیه‌وو، امپولی و رم بازی کرده بود و کاملاً با فضای فوتبال ایتالیا و سری آ آشنا است اما باید دید که آیا باشگاه فرانسوی با جدایی هافبک مورد علاقه سرمربی خود یعنی مائوریسیو پوچتینو موافقت خواهد کرد یا پاردس نهایتاً در پارک دو پرنس ماندگار می شود.

تگ ها


آرتور ملو پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا لئاندرو دنیل پاردس یوونتوس