ستاره PSG:مطمئن باشید آتالانتا را دست کم نمی گیریم

پرنسل کیمپمبه، مدافع فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن تاکید کرد که آنها کار دشواری مقابل آتالانتا در لیگ قهرمانان اروپا خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش پاری سن ژرمن در فینال رقابت‌های جام حذفی فرانسه مقابل سنت اتین به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد تا با روحیه ای مناسب پا به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و تقابل حساس برابر تیم این روزها آماده آتالانتا بگذارد.

اگرچه پاری سن ژرمن های اخیرا بازی‌های رسمی زیادی انجام نداده اما مدافع فرانسوی این معتقد است که این موضوع نمی‌تواند بهانه‌ای برای آنها باشد. پرنسل کیمپمبه در این باره گفت: " ما از ۲۲ ژوئن تمرین کرده ایم و همچنان تا این تاریخ به کار خود ادامه می دهیم. درست است که ما از آن زمان تنها در دو بازی رسمی به میدان رفته ایم اما هیچگونه بهانه ای برای آمادگی بدنی ما وجود نخواهد داشت چرا که در طول این مدت به خوبی تمرین کرده ایم و همه چیز خوب پیش می‌رود."

کیمپمبه درباره دیدار حساس مقابل آتالانتا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نیز گفت: " فکر می‌کنم که آتالانتا یک تیم خطرناک و بسیار هجومی به حساب می‌آید. ما کاملا از توانایی های آنها اطلاع داریم و می توانم به شما اطمینان می‌دهم که پاری سن ژرمن، آتالانتا را دست کم نخواهد گرفت. امیدوارم که بتوانیم یک بازی خوب را ارائه دهیم."

تگ ها


پاری سن ژرمن پینل کیمپمبه آتالانتا