ستارگان فوتبال در دنیای کشتی کج؛ کدام یک موفق می‌شوند؟

به نظر شما کدام بازیکنان فوتبال در دنیای کشتی کج موفق خواهند شد....

فوتبالیست‌های زیادی پس از خداحافظی از زمین چمن و دنیای حرفه‌ای به انجام کشتی کج روی آورده‌اند. مهم‌ترین آن‌ها گرانت هولت، اسطوره تیم نوریج است که هم‌اکنون هم در حال درخشش در این ورزش است و البته تیم ویزه، دروازه‌بان سابق وردربرمن هم به مدت ۲ سال در این ورزش فعالیت داشت. 
به گزارش مدال، روز گذشته (۷ آپریل) WrestleMania آغاز شد و به این مناسبت با هم مرور می‌کنیم بازیکنانی را به دلیل شخصیتشان می‌توانند کشتی کج‌کار خوبی باشند.

پل پوگبا
در کشتی کج مقوله مهمی وجود دارد که اگر ورزشکاری آن ویژگی را داشته باشد می‌تواند در این ورزش موفق باشد. این ویژگی «آمادگی ذهنی» است.
پوگبا در زمان حضور مورینیو در یونایتد نشان داد از اعتماد به نفس فوق العاده برخوردار است و اگر در میان جمعیت تماشاگران WWE قرار گیرد واکنش بدی نشان نمی‌دهد و همین مسئله باعث می‌شود تا به کشتی‌کار شدنش امیدوار شویم.
کریستیانو رونالدو
رونالدو، جان سینای دنیای فوتبال است! cr7 مانند سینا از چهره‌ای فتوژنیک برای رسانه‌ها برخوردار است و در صحنه‌های بزرگ می‌درخشد. رونالدو اسم خود را در تمام صحنه‌ها مطرح می‌کند و جاه‌طلبی او به اندازه بزرگان WWE است. رونالدو پولدار و خوش تیپ است و با قهرمانی‌های متعددش کاملا نشان می دهد در صورت حضور در تورنومنت‌های کشتی خواهد درخشید!
رحیم استرلینگ
استرلینگ با دلایل متفاوتی می‌تواند در رینگ کشتی کج بدرخشد. او بیشتر مواقع پس از گلزنی گوش خود را می‌گیرد و به هواداران نگاه می‌کند. این حرکت او هواداران را کاملا یاد خشونت‌های موجود در WWE می‌اندازد. استرلینگ دوست دارد روی جلد روزنامه‌ها قرار گیرد. او سرعت و چابکی بسیار خوبی دارد و این مسئله می‌تواند تضمین‌کننده موفقیت او در مسابقات کشتی شود.
زین‌الدین زیدان
کشتی‌کج‌کاران سال‌ها تلاش می‌کنند تا با حرکتی خاص خود را در دنیای کشتی جاودانه کنند و زیدان هم به نوعی ماندگارترین صحنه درگیری تاریخ فوتبال را به نام خود ثبت کرده است. در حال حاضر سن زیدان برای این ورزش مناسب نیست اما دروغ نگویید! قطعا شما هم دوست دارید او را در این صحنه ببینید! این‌گونه نیست؟
یورگن کلوپ
اگر از شما بپرسند کشتی‌گیر‌ها چه صفتی دارند شما چیزی جز شدت و قدرت و هوش هیجانی سراغ دارید؟ تمام این خصلت‌ها در کلوپ جمع شده است. کسی نمی‌تواند این مسئله را رد کند که کلوپ به دلیل همین هیجانات از محبوب‌ترین مربیان دنیای فوتبال است و شور و اشتیاق اوست که به بازیکنانش انگیزه می‌دهد.
مورینیو
بهتر است دلیل این انتخاب را صحبت‌های خودش بگوید: من ۳ بار قهرمان لیگ برتر شده‌ام! متوجه شدید؟ سه بار! من بزرگترین سوپر استار WWE هستم.
مورینیو شخصیتی کاریزماتیک دارد و تک تک کلماتی که استفاده می‌کند به رسانه‌ها خوراک می‌دهد. او کنار زمین و در کنفرانس‌ حرکاتی انجام می‌دهد که قهرمانان کشتی کج هم انجام نمی‌دهند و همین مسئله او را قبل از شروع مسابقه و حتی خارج از تشک کشتی برنده می‌کند.
زلاتان ابراهیموویچ
بهترین گزینه برای کشتی‌کج‌کار شدن زلاتان است. قدرت پای او که طعنه به تکواندوکاران حرفه‌ای می‌زند بهترین دلیل برای اثبات این انتخاب است. خود زلاتان بارها از علاقه‌اش برای بازی در فیلم‌های سینمایی سخن گفته و این مسئله علاقه او به درخشش پیش رسانه‌ها را نشان می‌دهد.
زلاتان همانگونه که در زمین فوتبال با پای چپ، راست، سر و همه‌ جای بدنش گل می‌زند می‌تواند در رینگ کشتی بدرخشد و همه را ناک اوت کند. اگر تمام گزینه‌های بررسی شده به عرصه کشتی روی آورند و در یک تورنومنت شرکت کنند، فارغ از بدن آماده و سن زلاتان، مغلوب جنگ‌های روانی او خواهند شد.

تگ ها


رحیم استرلینگ کریستیانو رونالدو پل پوگبا منچستر سیتی یوونتوس منچستر یونایتد سری آ لیگ برتر فوتبال