Banner

ستارۀ جنجالی پرسپولیسی مقابل استقلال بازی می‌کند؟

ستارۀ سابق و پر سروصدای پرسپولیس تا ساعاتی دیگر رسماً وارد رقابت‌های لیگ برتر خواهد شد....

به گزارش مدال،سوشا مکانی،دروازه بان سابق پرسپولیس که در این تیم فراز و نشیب های زیادی را پشت سر گذاشت و در نهایت نیز با تجربه کردن اتفاقات جنجالی بی شمار،از این تیم جدا شد، پس از حضور چندساله در فوتبال اروپا، از امروز به طور رسمی به فوتبال ایران بازخواهد گشت تا این بار در لباس باشگاه نفت مسجد سلیمان به میادین بازگردد.

سوشا مکانی که چند روز قبل قرارداد خود را با میوندالن نروژ فسخ کرده بود به عنوان بازیکن آزاد به نفت مسجد سلیمان پیوست تا فوتبالش را زیر نظر مهدی تارتار ادامه دهد.سوشا نروژ را به مقصد کشورمان ترک کرده و طبق برنامه قرار است صبح امروز پس از ورود به تهران، راهی اهواز شده و از این شهر به مسجدسلیمان برود تا بتواند از عصر امروز تمرینات خود را زیر نظر مهدی تارتار برگزار کند.

تیم فوتبال نفت روز یکشنبه هفته آتی در دیدار خانگی به مصاف استقلال می رود، حبیب فرعباسی و سوشا مکانی دو دروازه بان نفتی ها برای این دیدار خواهند بود و باید دید کدام یک به تشخیص تارتار درون دروازه خواهند ایستاد.
مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان از امروز اقدامات خود را برای گرفتن کارت بازی و ITC سوشا مکانی دروازه‌بان جدید خود انجام خواهند داد و به نظر می‌رسد کارت بازی این بازیکن صادر شود تا او مشکلی برای همراهی تیمش در بازی با استقلال نداشته باشد.

بیشتربخوانید:

مکانی: فکر نمی‌کردم به لیگ برتر برگردم

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بازگشت ستاره جنجالی پرسپولیس به لیگ ستاره جنجالی پرسپولیس مقابل استقلال استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال