ستاری: کمیته استیناف حق را به حق‌دار بدهد

هافبک پیکان می‌گوید حق آنها گرفتن سه امتیاز دیدار با سایپا است....

به گزارش "ورزش سه"، محمد ستاری در پایان دیدار پیکان و نفت مسجدسلیمان، در خصوص مصدومیت شدیدی که منجر به بانداژ کردن سر او شد، گفت: یک صحنه در محوطه جریمه ما توپ آمد که من سر اول را زدم، اما بازیکن آنها بی‌احتیاطی کرد و این اتفاقات در فوتبال پیش می‌آید.

او ادامه داد: یک مقدار مسابقه فیزیکی پیش رفت که فکر می‌کنم طبیعی بود چون پس از وقفه دو ماهه این بازی برگزار شد. نفت تیم جسور و جوانی بود و تیم ما هم در نهایت به مساوی رضایت داد.

هافبک پیکان درباره عدم اعلام رای کمیته استیناف برای دیدار با سایپا اظهار کرد: امیدوارم حق را به حق‌دار بدهند. نظر شخصی من این است که رای باید برگردد، اما این مسائل در حیطه اختیارات بنده نیست. امیدوارم هرچه صلاح است، اتفاق بیفتد.

ستاری در مورد قضاوت داور بازی گفت: وقتی آسیب دیدم و از جای خود بلند شدم، پرسیدم داور فقط خطا اعلام کرد و هیچ کارتی نداد؟ یک بی‌احتیاطی بزرگ بود و کمترین برخورد می‌توانست یک کارت زرد باشد. در دو، سه صحنه دیگر هم تیم حریف تکل دو پا می‌آمد که داور یک خطای ساده می‌گرفت، اما به بازیکنان ما در اعتراض‌های کوچک کارت زرد نشان می‌داد.

او یادآور شد: داور اشتباه فاحش و بزرگی نداشت، اما می‌توانست به دروازه‌بان آنها خیلی زودتر اخطار بدهد و در دقیقه ۷۰ فقط یک تذکر به او داد. در یکی، دو صحنه هم خطای شدید کردند ولی داور کارت زرد نداد.

تگ ها


محمد ستاری پیکان تهران