ستایش ایبرا از ستاره ترک میلان، بعد از امضای قرارداد

زلاتان ابراهیموویچ بعد از امضای قراردادی جدید با آث میلان در گفتگویی رسانه‌ایی از هاکان چالهان‌اوغلو ستاره ترک این تیم تمجید کرد و او را مایه امید روسونری دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زلاتان ابراهیموویچ دیروز قرارداد جدیدی با آث میلان امضا کرد تا خیال روسونری بابت از دست ندادنش راحت شود. اما ابراهیموویچ بعد از امضای این قرارداد در اولین مصاحبه رسانه‌ای خود از فرصتی که داشت برای تمجید از هاکان چالهان‌اوغلو ستاره ترکیه‌ای میلان استفاده کرده و گفت هاکان که شماره ۱۰ میلان را به تن می‌کند می‌تواند با فشار ناشی از پوشیدن این پیراهن تاریخی کنار آمده و یک شماره ۱۰ واقعی برای روسونری باشد.

چالهان اوغلو که ملی پوش ترکیه‌ای است از سال ۲۰۱۷ به میلان منتقل شده. او تا اینجا ۱۲۹ بازی برای روسونری انجام داده و ۲۳ گل به ثمر رسانده. او اخیراً پیراهن شماره ۱۰ میلان را به تن می‌کند. پیراهنی که در گذشته چندین نفر از اسطوره های بزرگ میلان مثل رود گولیت و کلارنس سیدورف آن را به تن کرده اند.

زلاتان در گفتگوی خود با وبسایت آث میلان گفت: " اولین بار که چالهان اوغلو را دیدم به او گفتم پوشیدن پیراهن شماره ۱۰ میلان افتخار بزرگی است چون بازیکنان خیلی بزرگی این شماره را پوشیده اند. این پیراهن فشار زیادی به بازیکن وارد می‌کند. ولی اگر تلاش کنی می توانی از پسش برآیی".

ایبرا در ادامه گفت: " من در شش ماه گذشته شاهد تلاش شدید او بوده ام. بازیکنی مثل چالهان اوغلو می‌تواند از پس این کار برآید. او باید ذهنیتش را طوری تنظیم کند که هیچوقت از خودش راضی نباشد. هاکان در شش ماه گذشته مثل یک شماره ۱۰ واقعی برای میلان بازی کرده. امیدوارم همینطور ادامه دهد چرا که معتقدم می‌تواند از این هم بیشتر بدرخشد و کارهای مهمتری انجام دهد".

بیشتر بخوانید:

زلاتان بعد از بازگشت به میلان: به خانه ام برگشتم

رسمی؛ زلاتان یک فصل دیگر در میلان ماندنی شد

 

 

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ هاکان چالهان اوغلو فوتبال جهان فوتبال